THY uçuşlarına fırtına engeli! 40 sefer karşılıklı iptal edildi

Türk Hava Yolları, yarın İstanbul'da beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle 40 seferinin karşılıklı olarak iptal edildiğini duyurdu. Peki, THY hangi seferlerini iptal etti? THY'de iptal edilen seferler hangileri? Ayrıntılar haberimizde...

Türk Hava Yolları, yarın İstanbul'da beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle 40 seferinin karşılıklı olarak iptal edildiğini duyurdu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Marmara Bölgesi'nde hafta sonundan itibaren rüzgara teslim olacak. Sabah saatlerinde başlayacak olan kuvvetli fırtınanın saatte 90 km hıza kadar ulaşması bekleniyor. Türk Hava Yolları (THY), yarın İstanbul'da beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle birçok seferin karşılıklı olarak iptal edildiğini açıkladı.

THY: 40 SEFER KARŞILIKLI İPTAL

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamada, İstanbul'da beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle Meteorolojik Acil Durum Komitesi (MADKOM) kararı uyarınca iç ve dış hatlarda toplam 40 seferin karşılıklı olarak iptal edildiği bildirildi.

Yarın uçuşu olan yolculardan THY'nin internet sitesinden uçuşlarını kontrol etmeleri istendi.

İPTAL EDİLEN SEFERLERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

THY uçuşlarına fırtına engeli! 40 sefer karşılıklı iptal edildi ile ilgili etiketler THY Fırtına
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.