Temizlik Benim İşim bugünkü bölüm!

Temizlik Benim İşim 14 Nisan izle! FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmakta olan Temizlik Benim İşim adlı programı izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. Program izleyenler tarafından merakla izlenmeye devam ediliyor. Temizlik Benim İşim programının yeni bölümünü sizler için araştırdık. İşte, Temizlik Benim İşim 14 Nisan canlı izle! Temizlik Benim İşim bugünkü bölüm! Detaylar haberimizde..

Temizlik Benim İşim 14 Nisan izle! Temizlik Benim İşim programında 5 yarışmacı bir hafta boyunca kirli 5 evi temizlemektedir. Temizlik Benim İşim programının bugünkü bölümünü izlemek isteyen seyirciler arama motorlarından araştırmalar yapmayı sürdürmektedir. Temizlik Benim İşim programının yeni bölümünü sizler için araştırdık. İşte, Temizlik Benim İşim 14 Nisan canlı izle! Temizlik Benim İşim bugünkü bölüm! Detaylar haberimizde...

TEMİZLİK BENİM İŞİM 14 NİSAN CANLI İZLE!

Temizlik Benim İşim - Temizlik Benim İşim Pazartesi başlıyor! | FOX

TEMİZLİK BENİM İŞİM KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor. Kadir Ezildi'nin titizliği ve temizlik düşkünlüğü nedenyile evde annesini bile bıktırdığı biliniyor.

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı.

Kadir Ezildi, FOX ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim adlı programı sunuyor.

Temizlik Benim İşim bugünkü bölüm! ile ilgili etiketler Fox TV Temizlik Benim İşim canlı izle canlı yayın 14 Nisan fox tv canlı izle