Tanju Özcan'dan Yarkadaş iddiası: "Kılıçdaroğlu'na yalakalık yaptı Kadıköy adaylığını kaptı"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ağır eleştirileri ile sık sık gündeme gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Kılıçdaroğlu'na destek açıklamaları yapan Barış Yarkadaş'a tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı yaptığı açıklamalar sonrasında CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP liderine destek açıklamaları yapan Barış Yarkadaş'a tepki gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde 'yalaka' diyerek hedef aldığı Yarkadaş'ın Kılıçdaroğlu'ndan 'siyasi' bir söz aldığını belirten Özcan, "Kupon belediyelerden birisine aday yapıldı. O da Kadıköy" ifadelerini kullandı.

 

Tanju Özcan'dan Yarkadaş iddiası: "Kılıçdaroğlu'na yalakalık yaptı Kadıköy adaylığını kaptı" ile ilgili etiketler Barış Yarkadaş Tanju Özcan
GÜNÜN VİDEOSU

135 zehir taciri yakalandı! Bakan Yerlikaya nefes kesen operasyon anlarını paylaştı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Mustafakemalpaşa ilçesi ile Balıkesir'de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyondan görüntüler paylaşarak 135 zehir tacirinin gözaltına alındığını ve çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildiğini duyurdu.