İYİ Parti'lilere vatandaştan tepki: "Utanın be bugün ağlanır, bugün gülünür mü?”

İstiklal Caddesi'nde saldırı bölgesine çiçek bırakan İYİ Parti heyetinde gülenlerin olduğunu söyleyen bir vatandaş, “Sabahtan beri hepiniz gülüyorsunuz, utanın be bugün ağlanır, bugün gülünür mü?” diyerek tepki gösterdi.

İstiklal Caddesi'nde 13 Kasım günü teröristlerin banka bıraktığı bombanın patlaması sonucu 6 kişi hayatını kaybetmiş, 81 kişi de yaralanmıştı. Olay yerinde yapılan çalışmaların tamamlanmasının ardından bölgede anmalar gerçekleştiriliyor.

İYİ Parti heyeti de patlamanın olduğu bölgeye gelerek çiçek bırakmak istedi.

"UTANIN BE BUGÜN GÜLÜNÜR MÜ?"

Bu sırada bir vatandaş heyetteki bazı kişilerin güldüğünü öne sürerek, “Ben hepiniz özelinde söylüyorum. Sabahtan beri hepiniz gülüyorsunuz, utanın be bugün ağlanır, bugün gülünür mü? Lokum yiyerek buralara kadar gelmişsiniz. Ayıptır ya, gülmeyin, ağlayın ya” diyerek tepki gösterdi. Yaşanan kısa süreli gerginliğin ardından İYİ Partili heyet olayın yaşandığı yere çiçek bırakarak bölgeden ayrıldı.

İYİ Parti'lilere vatandaştan tepki: "Utanın be bugün ağlanır, bugün gülünür mü?” ile ilgili etiketler Taksim İYİ Parti patlama

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.