Spiker Afşin Yurdakul'un mikrofonu açık kaldı: Stüdyoda sprey var mı?

Habertürk muhabiri Çetiner Çetin'in banttan yayınlanan röportajı sırasında, stüdyodaki sesler bir anda ekrana yansıdı. Stüdyo sesi açık kalınca, spiker Afşin Yurdakul'un önce hapşırma sesi, daha sonra "Stüdyoda sprey var mı? Kalkmış saç telleri var da." dediği duyuldu.

Geçtiğimiz gün HaberTürk ekranlarındaki bir canlı yayında mikrofon kazası yaşandı. Yayın akışında önce Ukrayna'daki savaş muhabiri Çetiner Çetin'in röportajı verildi.

MİKROFONUN SESİ AÇIK KALDI

Banttan verilen röportaj sırasında ise ilginç bir olay meydana geldi. Stüdyoda canlı yayını sürdüren spiker Afşin Yurdakul'un mikrofonu açık kaldı.

"STÜDYODA SPREY VAR MI?"

Röportaj ekrandayken, Yurdakul'un ekibiyle olan özel konuşmaları ekran başındaki izleyiciler tarafından duyuldu. Yurdakul, bu sürede "Kaç dakikası var röportajın? Sen hesapla bana söyle istersen… Stüdyoda sprey var mı? Kalkmış saç telleri var da." gibi cümleler kurdu. Stüdyodaki seslerin ekrana yansıması dakikalarca sürdü.

Spiker Afşin Yurdakul'un mikrofonu açık kaldı: Stüdyoda sprey var mı? ile ilgili etiketler Habertürk canlı yayın afşin yurdakul spiker
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.