Müge Anlı ile Tatlı Sert'te üvey baba skandalı! Evden kaçan üvey kızlarını aramak için programa başvurdu! 4 genç kıza tecavüz ettiği ortaya çıkan Selahattin Yalnız gözaltına alındı

Müge Anlı ile Tatlı Sert'e evden kaçan 4 üvey kızını aramak için başvuran Selahattin Yalnız hakkında ortaya çıkan gerçekler ağızları açık bıraktı. Yalnız'ın üvey kızlarına yıllardır tecavüz ettiği ortaya çıkınca stüdyo buz kesti. Hakkındaki iddiaları yalanlayan Yalnız, asıl mağdurun kendisi olduğunu söyleyince Müge Anlı çileden çıktı ve "Sen utanmadan benim stüdyoma nasıl geldin ahlaksız. Görüntülerin elimde" diyerek ateş püskürdü. Yayının ihbar edilmesinin ardından üvey baba gözaltına alındı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına evden kaçan 4 üvey kızını aramak için başvuran Selahattin Yalnız hakkında ortaya çıkan gerçekler ağızları açık bıraktı. Selahattin Yalnız'ın üvey kızlarına yıllardır tecavüz ettiği ortaya çıkınca stüdyo buz kesti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te üvey baba skandalı! Evden kaçan üvey kızlarını aramak için programa başvurdu! 4 genç kıza tecavüz ettiği ortaya çıkan Selahattin Yalnız gözaltına alındı

Canlı yayında görüntülü olarak Selahattin Bey'e bağlanan Müge Anlı "Gözünüz aydın kızlar bulundu. Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin? Allah seni şaşırttı mı, yanılttı mı? Sen utanmadan bu kızları aramak için benim stüdyoma nasıl geldin? Terbiyesiz adam. Senin bu kızlara yaptıkların videosu elimde. Ahlaksız... Sen bundan sonra bana değil savcı ve hakime söyleyeceksin. Sen bu kızları istismar edip nasıl gelip bir de ararsın? Ben gözüme mi inanacağım sana mı? Bütün videoların elimde. Sen nasıl bir anlaşma istiyorsun?" dedi.

ÜVEY BABA: BEN BİR ŞEY YAPMADIM, BENİ UYUTUP ONLAR YAPTI

Hakkındaki iddiaları kesin bir dille yalanlayan adam, asıl mağdurun kendisi olduğunu söyleyerek "Ben böyle bir şey yapmadım. O videolar bize de geldi. Biz konuştuk, anlaşmaya çalışıyoruz. Ne anlatayım? Beni uyutup yaptıklarını mı? Beni uyutarak istediklerini yaptılar" ifadelerini kullandı.

Adamın sözleri karşısında küplere binen Müge Anlı "Hadi oradan. Ben 34 yıllık televizyoncuyum, sen televizyonun düğmesini açamazken ben program yapıyordum. Ben neyin montaj neyin kurgu olduğunu anlayabilirim. Sen bu görüntüler çekilirken uyumuyordun" diyerek öfke kustu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te üvey baba skandalı! Evden kaçan üvey kızlarını aramak için programa başvurdu! 4 genç kıza tecavüz ettiği ortaya çıkan Selahattin Yalnız gözaltına alındı - Resim : 2

"DÖRDÜNÜZ BENİM KARIM OLACAKSINIZ"

Yıllardır üvey babaları tarafından cinsel istismara maruz kaldıklarını söyleyen 24 yaşındaki Figen şunları söyledi: "14 yaşından beri bu adam bizi tecavüz ediyor. Bize satırla saldırıyordu, bizi dövüyordu. Bize 'Sizin derinizi yüzerim, dördünüz de benim karım olacaksınız' diyordu. Bunlar annemin gözünün önünde yapılıyordu. Sen de korkundan susuyordun. Ondan korkma."

TECAVÜZCÜ ÜVEY BABA GÖZALTINDA!

Müge Anlı bugünkü yayında üvey baba skandalı ile ilgili gelişmeyi duyurdu. Yayın ihbar kabul edildi ve Selahattin Yalnız elleri kelepçelenerek gözaltına alındı. O anlarda Bahar ve Figen mutluluk gözyaşları döktü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te üvey baba skandalı! Evden kaçan üvey kızlarını aramak için programa başvurdu! 4 genç kıza tecavüz ettiği ortaya çıkan Selahattin Yalnız gözaltına alındı - Resim : 3

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te üvey baba skandalı! Evden kaçan üvey kızlarını aramak için programa başvurdu! 4 genç kıza tecavüz ettiği ortaya çıkan Selahattin Yalnız gözaltına alındı ile ilgili etiketler Müge Anlı İle Tatlı Sert
GÜNÜN VİDEOSU

Terastan düşen ve cama tutunarak kurtulan genç yaşananları anlattı

Artvin'de terasta fotoğraf çekilmek isterken dengesini kaybedip düşerken son anda tuvaletin penceresine tutunarak hayatta kalan genç, yaşadığı korku dolu anları anlattı.