Bahar dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayında! Bahar'dan Timur'u şoke eden itiraf: “Parla’yı biliyorum!”

Başrollerinde Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı Bahar dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmana Bahar'ın ''Parla'yı biliyorum'' sözü damga vurdu. İşte fragmandan yeni bölüme dair ipuçları...

Başrollerinde Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı Bahar dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragman izleyicilerde merak uyandırdı. Peki, Bahar'ın 14. bölümünde neler olacak? İşte detaylar...

Bahar dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayında! Bahar'dan Timur'u şoke eden itiraf: “Parla’yı biliyorum!”

Peran hastanesi yangını kontrol altına alır. Timur hem Rengin’in hem de Çağla’nın baskısı altındadır. Bahar bir avukatla görüşmeye kararlıdır, Çağla’nın yardımıyla avukat Ayhan’la tanışır.

Bahar dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayında! Bahar'dan Timur'u şoke eden itiraf: “Parla’yı biliyorum!” - Resim : 2

Yangın görüntülerini kontrol eden Seren, görüntülerde hiç beklemediği bir şeye tanık olur! Evren ve Timur hastanede büyük bir kavga eder, bu kavganın sonucunda Evren ve Bahar’ın ilişkisi sarsılır.

Bahar dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayında! Bahar'dan Timur'u şoke eden itiraf: “Parla’yı biliyorum!” - Resim : 3

Umay ve Parla’nın arasındaki gerilim iyice artar! Nevra’nın ameliyatından sonra düzenlediği partide Bahar herkesi şok edecek bir konuşma yapar!

Bahar dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayında! Bahar'dan Timur'u şoke eden itiraf: “Parla’yı biliyorum!” - Resim : 4

Nevra ile Timur, işbirliği yaparak Timur ve Bahar'ın evliliklerinin 25. yıl dönümü için parti organize etti. Birçok kişinin katıldığı partide Bahar, Timur'un kulağına Parla'yı bildiğini fısıldadı ve Timur'un kafasını pastaya gömdü. 

Bahar dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayında! Bahar'dan Timur'u şoke eden itiraf: “Parla’yı biliyorum!” - Resim : 5

Bahar dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayında! Bahar'dan Timur'u şoke eden itiraf: “Parla’yı biliyorum!” ile ilgili etiketler Bahar dizisi
GÜNÜN VİDEOSU

Terastan düşen ve cama tutunarak kurtulan genç yaşananları anlattı

Artvin'de terasta fotoğraf çekilmek isterken dengesini kaybedip düşerken son anda tuvaletin penceresine tutunarak hayatta kalan genç, yaşadığı korku dolu anları anlattı.