Şef Mehmet Yalçınkaya, eski yarışmacı Tunahan'a iş teklifinde bulundu!

MasterChef yarışmasının sevilen jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya, programın dün akşam yayınlanan final bölümünde, elendikten sonra işsiz kalan eski yarışmacı Tunahan'a iş teklifinde bulundu.

Jüri üyeliğini Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam final bölümüyle ekrana geldi. Eren ve Hasan'ın kıyasıya mücadele ettiği finalde eski yarışmacılar arasında eğlenceli anlar yaşandı.

ŞEF YALÇINKAYA'DAN TUNAHAN'A İŞ TEKLİFİ

Elenen yarışmacılarla tek tek sohbet eden şefler, Tunahan Ak'a söz hakkı verdi. Eğlenceli halleriyle tanınan Tunahan ise "Ben işe falan girmedim. Bana hiç iş teklifi gelmedi, anlamadım bunu. İşsizim, 27 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Bunu da bildireyim. Bir YouTube kanalı açtım. Oraya videolar çekiyorum" dedi. Tunahan'ın sözleri üzerine konuşan Mehmet Yalçınkaya, "Sana iş teklifi gelmedi mi? Benimle çalışırsın" ifadelerini kullandı.

Şef Mehmet Yalçınkaya, eski yarışmacı Tunahan'a iş teklifinde bulundu!

Tunahan Ak, büyük teklife "Şefim benim evim oraya uzak" sözleriyle karşılık verince, Mehmet Yalçınkaya, "Ben iş teklifimi yaptım" diyerek konuyu kapattı.

 

Şef Mehmet Yalçınkaya, eski yarışmacı Tunahan'a iş teklifinde bulundu! ile ilgili etiketler MasterChef Tunahan mehmet yalçınkaya
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.