Seda Sayan ve Sermiyan Midyat sevgili mi? Sermiyan Midyat kimdir?

Seda Sayan ve Sermiyan Midyat sevgili mi? Magazin gündemine bomba gibi bir iddia düştü. Seda Sayan’ın oyuncu Sermiyan Midyat ile yakınlaştığı iddia edildi.Sayan ve Midyat, bir kulüpte görüntülendi. Peki Seda Sayan ve Sermiyan Midyat sevgili mi? Sermiyan Midyat kimdir? Detaylar haberimizde...

Seda Sayan ve Sermiyan Midyat sevgili mi? Seda Sayan’ın oyuncu Sermiyan Midyat'ın aşk yaşadığı iddia edildi. Seda Sayan ise,Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa’ya telefonla bağlandı ve açıklama yaptı. Peki Seda Sayan ve Sermiyan Midyat sevgili mi? Merak edilen detaylar haberimizde...

Ortaköy’de bir kulüpte bir araya gelen ikili samimi halleriyle dikkat çekti. Çiftin bu görüntüsü ‘yeni bir aşk mı?’ sorusunu akıllara getirdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa’ya telefonla bağlanan Seda Sayan sürpriz yakınlaşmayla ilgili şu açıklamayı yaptı; "Ben Sermiyan’ı yeni tanımıyorum ki seneler oldu. Yakınlaşma yok filmiyle ilgili bir şeyler anlatıyordu ona gülüyorduk. O gülüşmeleri samimiyeti yakınlaşma olarak algıladılar galiba.Ama öyle bir durum yok. Aşk da yok abuk sabuk şeyler çıkarmasınlar"

SERMİYAN MİDYAT KİMDİR?

1974 yılında dünyaya gelen Sermiyan Midyat Ankara Çankaya doğumludur. Tiyatro, dizi ve sinema filmlerinde rol alan oyuncu Sermiyan Midyat'ın anne ve babası kürt kökenlidir. Doğduğu yer Ankara'da 7 sene kalmış daha sonra ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşmiştir.

1998 yılında sınavla girdiği Nöbetçi Tiyatro'da (Ortaoyuncular) Ferhan Şensoy, Derya Baykal, Rasim Öztekin ve Tuncel Kurtiz'den tiyatro eğitimi alan Sermiyan Midyat, 1993 yılından 1996 yılına kadar Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde akademik tiyatro eğitimi gördü. 1994 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümünde üç yıl okuduktan sonra, ayrılarak İşletme Fakültesi'ne geçiş yaptı. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak görev yaptı. Daha sonra, Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay gibi ustalarla çalıştı.

2 ayrı oyunda Oyun Atölyesi'nde oyuncu olarak yer aldı. Birçok dizi ve filmde görev alan Midyat, Emret Komutanım dizisinde Arıza Hamza rolüyle dikkatleri üzerine çekti. 2007 yılında kurduğu Oyunbozan adlı tiyatronun ilk oyunu 9 Ay Son Gün'ü yazıp yönetti. Ayrıca Mustafa Cecelinin seslendirdiği Limon Çiçekleri ve Özcan Denizin seslendirdiği Kalp Yarası şarkılarının sözleri Sermiyan Midyat'a aittir.

Seda Sayan ve Sermiyan Midyat sevgili mi? Sermiyan Midyat kimdir? ile ilgili etiketler 2. Sayfa Seda Sayan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa Sermiyan Midyat