Reyting sonuçları 18 Kasım Perşembe: TOTAL ve AB reyting sıralaması...

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 18 Kasım Cumartesi reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 18 Kasım Cumartesi reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 18 Kasım Cumartesi reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Ayrıntılar haberimizde...

Reyting sonuçları 18 Kasım Perşembe: TOTAL ve AB reyting sıralaması...

18 KASIM REYTİNG SONUÇLARI

18 Kasım 2023 tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de reyting listesinin ilk sırasında Almanya Türkiye Hazırlık Karşılaşması, ikinci sırada Gönül Dağı, üçüncü sırada Kardeşlerim yer aldı.

AB'de ise birinci sırada Almanya Türkiye Hazırlık Karşılaşması, ikinci sırada Gönül Dağı, üçüncü sırada Masterchef Türkiye All Star yer aldı.

20+ABC1 listesinde ise ilk sırada Almanya Türkiye Hazırlık Karşılaşması, ikinci sırada Gönül Dağı, üçüncü sırada Masterchef Türkiye All Star yer aldı.

Reyting sonuçları 18 Kasım Perşembe: TOTAL ve AB reyting sıralaması... ile ilgili etiketler reyting 18 Kasım
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.