Playstation Plus Mayıs 2024 ücretsiz oyunları! PS Plus Mayıs 2024 oyunları

Mayıs 2024'te PlayStation Plus abonelerini sevindirecek ücretsiz oyunlar ortaya çıktı. 2024'ün 5. ayında, oyunseverlerin dört gözle beklediği PlayStation Plus katmanına yeni eklenen ücretsiz oyunlarla dolu olacak. Sony'nin abonelik hizmeti, oyunseverlere her ay yeni deneyimler sunmak amacıyla PS Plus Essential, Extra ve Deluxe olmak üzere üç farklı katmana ayrılıyor. Peki, Mayıs 2024 Playstation Plus oyunları neler? İşte, Playstation Plus Mayıs 2024 oyunları!

Sony'nin PlayStation Plus platformu, abonelerine her ay ücretsiz olarak sunulan oyunlarla popülerliğini koruyor. Mayıs 2024 için heyecanla beklenen oyunların duyurusu ise merakla bekleniyor. Mayıs ayının gelmesiyle birlikte Sony, PlayStation Plus abonelerini sevindirecek bir duyuru yaptı. PlayStation Plus'a eklenecek oyunlarla ilgili detaylar paylaşıldı. Peki, Mayıs 2024 Playstation Plus oyunları neler? İşte, Playstation Plus Mayıs 2024 oyunları!

Playstation Plus Mayıs 2024 ücretsiz oyunları! PS Plus Mayıs 2024 oyunları

PLAYSTATION PLUS MAYIS 2024 ÜCRETSİZ OYUNLARI

PS Plus üyeleri, Mayıs 2024 için ücretsiz olarak sunulacak PS4 ve PS5 oyunlarının ne olacağını merakla bekliyorlar. Ancak bu hafta, duyurunun biraz gecikeceği ortaya çıktı. Sony'nin resmi açıklamasına göre, PlayStation Plus Essentials'ın Mayıs 2024 serisi, İngiltere saatiyle 1 Mayıs'ta saat 16.30'da resmi olarak duyurulacak. Ancak, oyunları indirmek için beklemek zorunda kalacakları bir hafta daha olacak, çünkü oyunlar 7 Mayıs sabahı indirilebilir hale gelecek.

Bekleme süresi boyunca, PlayStation topluluğu, Reddit gibi platformlarda tahminlerde bulunarak hangi oyunların gelebileceğini speküle ediyorlar. Özellikle, Electronic Arts (EA) tarafından yayımlanan yıllık spor oyunlarının her yıl Mayıs ayında bir PlayStation Plus oyunu olarak sunulduğu tespit edildi. Bu nedenle, EA Sports FC 24 gibi bir futbol oyununun olası bir aday olduğu düşünülüyor.

Bununla birlikte, birçok tahmin, son zamanlarda büyük ilgi gören oyunların bu ayın line-up'ında yer alabileceğini öne sürüyor. Özellikle, son oynanış fragmanlarıyla dikkat çeken roguelike aksiyon oyunu Hades'in, yanı sıra Call of Duty: Vanguard, LEGO Marvel Superheroes ve Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion gibi popüler başlıkların adı geçiyor.

Ayrıca, Star Wars Jedi Survivor gibi yeni çıkan oyunların PS Plus'a dahil olabileceği de tartışılıyor. Benzer şekilde, Electronic Arts tarafından yayımlanan Dead Space Remake'in de line-up'ta olabileceği konuşuluyor. 

 
 
 
Playstation Plus Mayıs 2024 ücretsiz oyunları! PS Plus Mayıs 2024 oyunları ile ilgili etiketler PlayStation
GÜNÜN VİDEOSU

Diyarbakır ve Mardin'de feci yangın! Ölü ve yaralılar var

Diyarbakır'ın Çınar ile Mardin'in Mazıdağı ilçeleri arasındaki alanda çıkan büyük yangına müdahale ediliyor. Yangın sebebiyle 2 vatandaş hayatını kaybederken çok sayıda yaralı olduğu belirtildi.