Petek Dinçöz, Miami'ye Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab için mi yerleşti?

Petek Dinçöz geçtiğimiz günlerde iş insanı Serkan Kodaloğlu ile 8 yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Sürpriz boşanmanın ardından Türkiye'yi terk eden ve oğlu İrfan Aslan Kodaloğlu ile Miami'ye yerleşen Petek Dinçöz hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Dinçöz'ün, Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab için Miami'ye yerleştiği öne sürüldü. İşte detaylar...

2014 yılında evlendiği iş insanı Serkan Kodaloğlu ile geçtiğimiz günlerde boşanan 41 yaşındaki şarkıcı, oyuncu ve sunucu Petek Dinçöz, flaş bir kararla oğlunu da yanına alarak hemen Miami'ye yerleşmişti. Sürpriz boşanmanın ardından kısa süre sonra apar topar Miami'ye giden Petek Dinçöz'ün bu kararının arkasında Ebru Gündeş'in eski eşi ve kızı Alara'nın babası Reza Zarrab'ın olduğu iddia edildi.

Petek Dinçöz, kısa süre önce Miami'ye taşındığını duyurdu. Sürpriz gelişmeyi ünlü sanatçı 1,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı şu paylaşımla duyurdu:

''Herkese Merhabalar,
Beni yıllardır yalnız bırakmayan, benimle birlikte büyüyen başta “PDFC“ ailem , sonra siz değerli sevenlerim . Öncelikle beni merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim, ben çok iyiyim. Oğlumun yabancı dilini daha hızlı ve iyi geliştirebilmesi için bundan sonra ki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurtdışında devam etmesini istediğim için, Miami ‘ye yerleşme kararı aldım. Bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun dışında burası çok güzel, alışmaya çalışıyoruz.Elimden geldiğince de instagramda aktif olmaya çalışacağım.
Hepinizi çok seviyorum,kocaman sevgiler 💕
Petek Dinçöz''

Petek Dinçöz, Miami'ye Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab için mi yerleşti?


REZA ZARRAB'IN AVUKATI İDDİALARI YALANDI

Miami'ye yerleşme kararının ardından bir çocuk annesi Petek Dinçöz'ün, Reza Zarrab'la birlikte olduğu iddia edildi. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddianın ardından Reza Zarrab'ın avukatı Şeyda Yıldırım, MedyaTava'ya yaptığı açıklama ile iddiaları yalanladı.

Petek Dinçöz, evliliğinin bittiğini Instagram hesabından "Sn. Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı çerçevesinde, anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her zaman anne-baba ilişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara saygı duyulması dileğiyle..." şeklindeki sözleriyle paylaşmıştı.

Petek Dinçöz, Miami'ye Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab için mi yerleşti?

2016’da kara para aklama suçlamasıyla ABD’de tutuklanan ve 2017'de itirafçı olduktan sonra tahliye edilen Reza Zarrab, Miami'de yeni bir hayata başlamıştı. Zarrab, Miami'de Biscayne Körfezi manzaralı ultra lüks bir gökdelende 3.6 milyon dolarlık evde oturuyor.

Petek Dinçöz, Miami'ye Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab için mi yerleşti?

 

Petek Dinçöz, Miami'ye Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab için mi yerleşti? ile ilgili etiketler Reza Zarrab Ebru Gündeş boşanma Miami petek dinçöz serkan kodaloğlu