Muhammet Yakut kimdir? Deliler Delisi kim?

Muhammet Yakut YouTube'da paylaştığı iddia videolarıyla Türkiye'nin gündeminde. Bu çerçevede 'Muhammet Yakut kimdir?' sorusu bir çok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Peki Muhammet Yakut kimdir? Muhammet Yakut neler dedi? Muhammet Yakut kaç yaşında? Deliler Delisi kim? İşte Muhammet Yakut hakkında merak edilenler...

Muhammet Yakut, YouTube üzerinden paylaştığı suçlama ve iddialar ile merak konusu oldu. Bu çerçevede 'Muhammet Yakut kimdir?' sorusu bir çok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Peki Muhammet Yakut kimdir? Muhammet Yakut neler dedi? Muhammet Yakut kaç yaşında? İşte Muhammet Yakut hakkında merak edilenler...

Deliler Delisi YouTube hesabıyla paylaştığı skandal videolar ile 'İkinci Sedat Peker vakası' olarak lanse edilen Muhammet Yakut kimdir?

MUHAMMET YAKUT KİMDİR?

2023 yılında 53 yaşında olduğunu iddia edilen Muhammed Yakut, Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır. Muhammed Yakut bir iş adamı olarak petrol ve madenlerinin olduğunu iddia etmiştir. Diyarbakır doğumlu olan Yakut, Körfez ilçesindeki Denizatı Petrokimya adlı bir şirketin sahibini kaçırma iddiasıyla da gözaltına alınmıştır. 

Diyarbakırspor Eski Başkanı Abdurrahman Yakut olduğunu belirten Muhammet Yakut, şike soruşturmasında 2011 yılında Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı ile birlikte tutuklandığını söylemiştir. Yayınladığı 14 video sonrasında Deliler Delisi adlı YouTube kanalı Türkiye'de erişim engeliyle yasaklanmıştır.

Muhammet Yakut kimdir? Deliler Delisi kim?

Bunun yanı sıra Sedat Peker ile yakın arkadaş olduğunu söyleyen Yakut, ilkokuldan liseye kadar beraber okuduklarını iddia etmiştir.

DELİLER DELİSİ KİM?

Deliler Delisi, Muhammet Yakut'un YouTube kanalıdır.

Muhammet Yakut kimdir? Deliler Delisi kim? ile ilgili etiketler Sedat Peker YouTube
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.