Mekanik 2: Suikast filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Bugün televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Mekanik 2: Suikast filmi oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Filmin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki Mekanik 2: Suikast filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

22 Ağustos 2016'da sinama severler ile buluşan Mekanik 2: Suikast filmi Amerikan aksiyon gerilim filmidir. The Mechanic'in devamı niteliğinde olan filmin başrollerinde Jason Statham, Tommy Lee Jones, Jessica Alba ve Michelle Yeoh bulunmaktadır. Dennis Gansel'in yönettiği, Philip Shelby ve Tony Mosher tarafından senaryosu yazılan, Mekanik 2: Suikast filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Mekanik 2: Suikast filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Mekanik 2: Suikast filmi konusu

Önceki filmde Steve tarafından öldürülmekten kurtulan Arthur Bishop, tetikçiliği bırakmıştır ve Rio de Janeiro'da Otto Santos adı altında yaşamaktadır. Burada Renee Tran adlı bir kurye onunla konuşarak patronunun gerçek kimliğini bildiğini söyler ve patronunun öldürmesini istediği üç kişiyi kaza süsü vererek öldürmesini istediğini, aksi takdirde resmi makamlara ölmediğini açıklayacağını aktarır. Bishop kuryeyi ve adamlarını atlatır. Kuryenin Riah Crain için çalıştığını öğrenir ve arkadaşı Mei'nin yanına, Tayland'a kaçar. Burada bir adada kalmaya başlamıştır.

Bir süre sonra Gina Thornton adında yaralı bir kadın, yakınlarda demirlemiş bir tekneye dönmeden önce ilk yardım için Mei'ye yaklaşır. Mei aynı akşam, Gina'nın teknede bir adam tarafından dövüldüğünü görür ve Bishop'tan kadına yardım etmesini ister. Birlikte Gina'yı kurtarırlar, ancak arbedede adamın kafası bir direğe çarpar ve ölür. Bishop, başarısız bir şekilde adamın kimliğine dair kanıt arar ve ardından tekneyi ateşe verir. Mei, Gina'nın yaraları ile ilgilenirken, Bishop, Ginan'nın da Crain ile bağlantılı olduğunu bulur ve Crain'in Bishop'un Gina ile romantik ilişkiye başlayacağını tahmin ettiği sonucuna varır: Crain, Bishop'un suikast işlerini üstlenmesi için Gina'yı kaçırımıştır. Gina, teorisiyle suçlandığında, Crain'in Kamboçya'daki çocuk sığınma evini, katılmadığı takdirde işletmesini tehdit ettiğini ortaya koyuyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde Bishop, Thornton'u daha iyi tanır ve birbirlerine aşık olurlar. Beklendiği gibi, Crain'in paralı askerleri gelir ve onları kaçırır.

Mekanik 2: Suikast filmi oyuncu kadrosu

-Jason Statham

-Jessica Alba

-Tommy Lee Jones

-Michelle Yeoh

Mekanik 2: Suikast filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler Mekanik 2 Suikast
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü