Mehmet Dinçerler ile evlenmeye hazırlanan Hadise hamile mi? İşte şoke eden 'emlakçı' detayı

Geçtiğimiz haftalarda aldığı evlilik teklifiyle havalara uçan 36 yaşındaki pop şarkıcısı Hadise'nin nikah masasına oturmaya hazırlandığı sevgilisi Mehmet Dinçerler'den hamile olduğu iddia edildi. Nisan ayında hayatını birleştirecek olan çiftin Zekariyaköy'den ev baktıkları ve emlakçı ile yaptıkları konuşmada Mehmet Dinçerler'in 'bebek' detayını ağzından kaçırdığı öne sürüldü.

Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto'nun sunumuyla Beyaz TV'de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programına gelen bir bilgiye göre Hadise hamile. Programın sunucularının aktardığı iddiaya göre Hadise, evlilik hazırlığı yaptığı iş insanı sevgilisi Mehmet Dinçerler'den bebek bekliyor.

27 Nisan'da evlenecekleri konuşulan Hadise ve Mehmet Dinçerler hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Yılbaşı gecesi sevgilisine sahneden 'bebek' mesajı gönderen Hadise'nin hamile olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Söylemezsem Olmaz programında konuşulanlara göre; Hadise anne olmaya hazırlanıyor. Evlendikten sonra yaşayacakları Zekariyaköy'de bahçeli bir ev arayışında olan ikiliden Mehmet Dinçerler'in emlakçı ile görüşürken yanlışlıkla ağzından bir detayı kaçırdığı öne sürüldü. Mehmet Dinçerler konuşma sırasında emlakçıya ''Bebeklerimizin rahat oynayabileceği bir ev istiyoruz.'' dediği ortaya çıktı.

Mehmet Dinçerler ile evlenmeye hazırlanan Hadise hamile mi? İşte şoke eden 'emlakçı' detayı


Mehmet Dinçerler'in bu sözlerinin masaya yatırıldığı programda 'Söylemezsem Olmaz'ın sunucuları birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundular. İşte programda konuşulanlar...

 

Bircan Bali: Bir iddia... Bahçeli bir ev bakıyorlar ve emlakçıya söylüyorlar. Bunu bize emlakçı söylemedi, bizim Whatsapp ihbar hattımıza geldi. Mehmet, emlakçıya 'bu bahçe çocuklar için uygun' diyor. Bu geleceğe yönelik bir şey mi? Çocuk yerine çocuklar demesi... Evlenmeden önce hamile olabilir mi? Aklıma bebek arabasıyla Bebek sahilinde bir Hadise geldi. Hayalimde çok güzel görünüyor. Büyük sorumluluk... 2 sene sahneden uzak kalması lazım. Para ciddi anlamda sıkıntı demek.


Seren Serengil: Hadise evlenmeden önce hamile olabilir. Bunlar bence evlenecekler. Zaten akıllı kadınlar yaşadıkları büyük skandallar sonrasında hep bir adama sığınırlar ve o admala evlenip çocuk yaparlar. Hadise için en doğru yol buydu. Çok büyük bir skandal.. Bunu kapatması ve örtmesi gerekiyordu. Öbür çocuka beraberken (Kaan Yıldırım) patladı iş. Bu çocuğun mali durumu, şirketinin iflas etmesi etmemesi derken, Hadise üstündeki bütün şimşekleri tamamen attı. Evlendikten sonra hamile kalacak bir kilo... Zaten etli butlu bir kız. Uzun zaman sahneden ayrı kalacak. Herhalde 2 senesini bulacak. Hadise kilo alabilecek bir kız olduğu için 1-2 sene sahnede olamayacak. Hadise sıfırdan gelen bir kız, antrenmanlı. Yokluktan gelen bir kız. Hadise 2 yıl sonra aynı yerden başlayabilecek mi? O sıkıntı olabilir. Hadise, Acun'un programında starlaştı. Bugün Acun'un programı olmasa Hadise'yi nerede görecektik biz? Bir iki tane konsere çıkıyorlar, çıkamıyorlar. Artık ayda bir konserler. Bütün sahneler ayda bir.


Arto: Ben Hadise'nin hamile olduğunu hissediyorum nedense. Çünkü ilişkileri çok iyi gidiyor. Hadise 8-9 yıldır star. Çok büyük para kazanıyor.

Mehmet Dinçerler ile evlenmeye hazırlanan Hadise hamile mi? İşte şoke eden 'emlakçı' detayı

 

 

Mehmet Dinçerler ile evlenmeye hazırlanan Hadise hamile mi? İşte şoke eden 'emlakçı' detayı ile ilgili etiketler Hadise Söylemezsem Olmaz Bircan Bali Seren Serengil Arto mehmet dinçerler
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.