Kurak Günler Konusu Nedir? Kurak Günler Filmi Nerede Çekildi?

Selahattin Paşalı'nın filmi Kurak Günler 9 Aralık'ta sinemalarda gösterime giriyor. Emin Alper'in yönetmenliğini yaptığı Kurak Günler filminin konusu ve oyuncuları da merak edilmeye başlandı. Cannes Film Festivali'ne katılan tek yerli yapım olan Kuran Günler'in konusu nedir, oyuncuları kimler?

Kurak Günler Filimi gösterime giriyor. Sanatseverlerin merakla beklediği Emin Alper filmi 75. Cannes Film Festivali'ne katılan tek yerli yapım olarak ön plana çıkıyor. Selahattin Paşalı'nın Savcı Emre rolüyle kamera karşısına geçtiği Kurak Günler konusu nedir, oyuncuları kimler?

KURAK GÜNLER KONUSU

Savcılığa yeni başlayan Emre'nin tayini Yanıklar kasabasına çıkar. İşine sık sıkıya bağlı bir savcı olan Emre, kasabada yaşayanlar ve belediye başkanı Selim Bey tarafından büyük bir ilgiyle karşılanır.

Selim, bu projeyi hayata geçirmeye çalışırken gazete sahibi Murat'ında bulunduğu siyasetten pek çok kişiyi karşısında bulur.

Her ne kadar saygı duyulan bir insan olsa çeşitli sorunlar yaşamaya başlar. Kasabada yer altı sularının kullanılması çeşitli kuruluşlar tarafından engellenmeye çalışılır. Belediye başkanı ise yer altı sularını kasabaya bağlayacak projesini hayata geçirmeye çalışır.

KURAK GÜNLER OYUNCULARI

Selahattin Paşalı - Emre

Ekin Koç - Murat

Selin Yeninci - Zeynep

Erol Babaoğlu - Şahin

Erdem Şenocak - Kemal

Kazım Sinan Demirer

Hatice Aslan

Ali Seçkiner Alıcı

Onur Gürçay

Nizam Namidar

Kurak Günler Konusu Nedir? Kurak Günler Filmi Nerede Çekildi? ile ilgili etiketler Selahattin Paşalı
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü