Korku ve gerilimi iliklerinize kadar hissettirecek film yolda! 'Megan' filminin fragmanı yayınlandı!

Ünlü korku filmleri Testere, Ruhlar Bölgesi ve Korku Seansı'nın yapımcısı James Wan ve Cadılar Bayramı, Siyah Telefon ve Görünmez Adam filmlerinin yapımcısı Blumhouse’dan yeni bir korku projesi geliyor. Bu film bambaşka konu ve farklı hikayesi ile izleyiciyi sarsacak. İşte merakla beklenen filmin fragmanı ve yayın tarihi...

Merakla beklenen 'Megan' filminin türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Korku türündeki bu filmin fragmanı oldukça tüyler ürpertiyor. İlk başta herşey güzel gidiyorken birden hiç beklenmedik olaylar meydana geliyor. 

Korku ve gerilimi iliklerinize kadar hissettirecek film yolda! 'Megan' filminin fragmanı yayınlandı!

MEGAN FİLMİ KONUSU

MEGAN, bir yapay zekâ mucizesi, bir çocuğun en iyi dostu ve bir ebeveynin en büyük müttefiki olmak üzere programlanmış gerçek gibi bir oyuncak bebektir. Oyuncak şirketinin zeki robotikçisi Gemma (Kapan filmindeki Allison Williams) tarafından tasarlanan MEGAN, bağlandığı çocuğun dostu, öğretmeni, oyun arkadaşı, koruyucusu olurken dinleyebilir, izleyebilir ve öğrenebilir.

Gemma 8 yaşındaki bir anda yetim kalan yeğeni Cady’nin (Violet McGraw, The Haunting of Hill House) bakımını üstlendiğinde ebeveyn olmak için hazırlıksız ve güvensizdir. Gemma, işinin yoğun baskısı altında iki sorunu birden çözme çabasıyla MEGAN prototipini Cady ile eşleştirmeye karar verir. Bu akıl almaz sonuçlar doğuracak bir karar olacaktır.

Yapımcılığını Jason Blum ve James Wan’ın yaptığı, MEGAN’ın yönetmeni ödüllü yapımcı Gerard Johnstone (Housebound), senaryo yazarı Akela Cooper (Habis, The Nun 2), uyarlanan hikâyenin yazarları Akela Cooper ve James Wan.

OYUNCU KADROSU

Filmde ayrıca Ronny Chieng (Shang-Chi ve On Halka Efsanesi), Brian Jordan Alvarez (Will & Grace), Jen Van Epps (Cowboy Bebop), Lori Dungey (Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği, genişletilmiş versiyon) ve Stephane Garneau-Monten (Straight Forward) rol alıyor.

Korku ve gerilimi iliklerinize kadar hissettirecek film yolda! 'Megan' filminin fragmanı yayınlandı! ile ilgili etiketler megan
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da ilginç hırsızlık! An be an kaydedildi!

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde güpegündüz yaşanan hırsızlık vakası pes dedirtti.