Kocaeli Bayram Namazı Saat Kaçta? 2022 Bayram Namazı Kocaeli'de Saat Kaçta Kılınacak?

Kocaeli bayram namazı saat kaçta merak ediliyor. 2022 Ramazan Bayramı 2 Mayıs Pazartesi kutlanacak. Diyanet İşler Başkanlığı İl İL Bayram Namazı vakitlerini paylaştı. Bayramı Kocaeli'de geçirecek olan insanlar ise, "Kocaeli'de bayram namazı saat kaçta kılınacak" diyor. Detaylar haberimizde...

Bayram namazı vakitleri araştırılmaya başlandı. 2022 Ramazan Bayramı 2 Mayıs Pazartesi günü idrak edilecek. Müslümanların bayramı olan Ramazan Bayramı, mübarek ayın bitmesiyle tüm İslam aleminde coşkuyla kutlanacak.

Kocaeli bayram namazı saati ise şehirde yaşayanlar yüzbinlerce kişinin merak konusu oldu. Cemaatle camilerde kılınan Bayram namazı mazereti olanlar için ikinci ve üçüncü günde de kılınabiliyor.

KOCAELİ BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA?

Kocaeli Bayram Namazı saati 06.31 olacak.

Bayram Namazı İslam Aleminde Önemi Nedir?

Ramazan ve Kurban Bayram namazları kendilerine Cuma namazı farz olan kimseler için vaciptir. 

 

Kocaeli Bayram Namazı Saat Kaçta? 2022 Bayram Namazı Kocaeli'de Saat Kaçta Kılınacak? ile ilgili etiketler Kocaeli Bayram Namazı Saati kocaeli bayram namazı saat kaçta
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.