Kim Milyoner Olmak İster'e Son Yılların En Farklı Yarışmacısı Hamide Tanır Damga Vurdu!

Hamide Tanır ismi Türkiye'nin gündemine oturdu. Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacı Hamide Tanır farklı tarzı ve hayata bakış açısıyla dikkat çekti. Almanya'da yaşayan Hamide Tanır yarışmadan 50 bin TL ödülle ayrıldı.

ATV'de yayınlanan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'e Almanya'dan katılan yarışmacı Hamide Tanır damga vurdu. Farklı tarzı ve konuşmasıyla izleyiciyi ekran başına kilitleyen Hamide Tanır 8. soruya kadar geldi.

Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ile girdiği diyaloglar hem stüdyodaki hem de ekran başındaki izleyiciyi güldürdü.

Hamide Tanır, Kim Milyoner Olmak İster'de enerjisiyle şaşırttı videosunu  izle | Son Dakika Haberleri

8. soruda sorulan, "1980'lere kadar hangi ülkedeki yetim, gayrimeşru doğmuş, ebeveyni alkolik, ayrılmış veya fakir olan çocuklar devlet tarafından bazen açık artırmada satılarak çiftliklerde zorla çalıştırılmıştır" soruya cevap vermeyip çekilen Hamide Tanır, Kim Milyoner Olmak İster'den 50 bin TL ödül alarak ayrıldı.

Öte yandan soruya İsviçre ve Danimarka şıkları arasında kalan ve bu sırada İsviçre'nin gelişmişliğini öven Hamide Tanır'ın sorunun cevabının "İsviçre" çıkmasının ardından kaçarcasına programı terk etmesi dikkat çekti. 

Kim Milyoner Olmak İster'e Son Yılların En Farklı Yarışmacısı Hamide Tanır Damga Vurdu! ile ilgili etiketler Kim Milyoner Olmak İster hamide tanır
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.