Kahramanmaraş yarın okullar tatil mi? 13 Şubat'ta kar tatili var mı?

Kahramanmaraş yarın okullar tatil mi? Yarın Van ve Bitlis'de okullar tatil edildi. Olumsuz hava koşullarının etkisini göstermesiyle kar tatili haberleri araştırılmaya başlandı.Peki Kahramanmaraş'ta 13 Şubat'ta kar tatili var mı? Detaylar haberimizde...

Kahramanmaraş yarın okullar tatil mi? Olumsuz hava koşulları birçok ilde etkili olmaktadır.Kar yağışı nedeniyle birçok ilde bugün okullar tatil edildi. Yarın ise bir tatil yapılıp yapılmayacağı araştırılıyor. Peki Kahramanmaraş'ta 13 Şubat'ta kar tatili var mı?

13 ŞUBAT KAR TATİLİ OLAN İLLER!

BİTLİS'TE OKULLAR 2 GÜN TATİL EDİLDİ!

Bitlis'te, etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve bağlı köylerde ilk ve orta dereceli okullar, yarın ve cuma günü tatil edildi.

Bitlis'te etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Yağış nedeniyle kent merkez ve bağlı köylerde ilk ve orta dereceli okullar, yarın ve Cuma günü tatil edildi. Kamu kurumlarında çalışan hamile ve engelli personelin de izinli sayılacağı belirtildi. Bitlis Valiliği, kar yağışı nedeniyle ağır vasıta araçların geçişine kontrollü olarak izin verildiği, zincirsiz araçların ise trafiğe çıkmalarına izin verilmeyeceği belirtildi.

VAN'DA OKULLAR 2 GÜN TATİL EDİLDİ!

Van Valiliğinden yapılan açıklamada, “Olumsuz hava şartları nedeniyle 13-14 Şubat 2020 Perşembe ve Cuma günleri ilimiz genelinde ilk ve orta dereceli eğitim öğretim, halk eğitim, rehberlik araştırma, özel eğitim rehabilitasyon merkezleri 2 gün daha tatil edilmiştir. Engelli ve hamile kamu personeli de idari izinli sayılacaktır” denildi.

13 ŞUBAT'TA KAHRAMANMARAŞ'TA OKULLAR TATİL Mİ?

Kahramanmaraş için henüz bir açıklama gelmedi. Ancak açıklama geldiği zaman haberimizde olacak.

 

Kahramanmaraş yarın okullar tatil mi? 13 Şubat'ta kar tatili var mı? ile ilgili etiketler Kahramanmaraş 13 Şubat kar Kar tatili yarın
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.