İzmir Menemen Belediyesi'nde hareketli anlar: Eski çalışan, görevlilere bıçakla saldırdı!

İzmir Menemen'de belediye binasına eski bir çalışan zorla girmek isteyince hareketli anlar yaşandı. Belediyede görevli polis memuru ve güvenlik görevlisinin 'dur' ihtarına uymayan saldırgan bıçak çekti. O anlarda saldırgan, ayağından vurularak etkisiz hale getirildi. O anlar saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, saat 19.00 sıralarında Menemen Belediyesi binası önünde meydana geldi.

İddiaya göre önceki yıllarda Menemen Belediyesi’nde çalışan, işlediği bir suç sebebiyle bir süredir de cezaevinde olduğu öğrenilen ve çeşitli suçlardan çok sayıda kaydı olan Ramazan E., yanındaki 2 kişiyle beraber mesai saatleri dışında belediye binasına girmek istedi.

KORKULUKLARDAN ATLADI

Güvenlik görevlisi tarafından uyarılan Ramazan E. ve yanındakiler, uyarılara aldırış etmeden demir korkuluklardan atlayarak belediyenin bahçesine girdi.

 

İKAZLARA KARŞILIK BIÇAK ÇEKTİ

Bu esnada Ramazan E., belediyede görevli polis memuru ve güvenlik görevlisinin ikazlarına karşılık olarak bıçak çekti. Şüphelinin bıçak çekmesi üzerine polis memuru, Ramazan E.’ye biber gazı sıkarak kendisini etkisiz hale getirmeye çalıştı.

İzmir Menemen Belediyesi'nde hareketli anlar: Eski çalışan, görevlilere bıçakla saldırdı! - Resim : 2

 

ATEŞ EDEREK ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Diğer saldırganlar etkisiz hale gelirken, alkollü olduğu düşünülen Ramazan E., bu kez polis memuru ve güvenlik görevlisine elindeki bıçakla saldırdı. Görevli polis memuru, uyarılara aldırış etmeyen ve kendilerine saldıran şüpheliyi ayağına ateş ederek etkisiz hale getirdi. Bu anlar ise güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

İzmir Menemen Belediyesi'nde hareketli anlar: Eski çalışan, görevlilere bıçakla saldırdı! - Resim : 4

SALDIRGANIN HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Öte yandan, durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi gelirken, ayağından yaralanan saldırgan, sağlık ekipleri tarafından Menemen Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan saldırganın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

İzmir Menemen Belediyesi'nde hareketli anlar: Eski çalışan, görevlilere bıçakla saldırdı! - Resim : 5

İzmir Menemen Belediyesi'nde hareketli anlar: Eski çalışan, görevlilere bıçakla saldırdı! ile ilgili etiketler İzmir Menemen Belediye bina bıçak

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Vatandaşlar sandıklara akın etti! İşte Türkiye'den seçim manzaraları...

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında ikinci tur için sandık başında. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen, oy kullanma işlemlerinde yoğunluk olduğu görüldü. İşte Türkiye'den seçim manzaraları...