İYİ Parti-Levent Gültekin tartışması büyüyor! Gültekin'den hodri meydan: Zerre kadar haysiyetiniz varsa...

Gazeteci Levent Gültekin ile İYİ Parti arasındaki tartışma büyüyor. Kendisine mahkeme yolu gösteren İYİ Parti'ye Gültekin, "Eğer zerre kadar haysiyetiniz varsa, o mahkemeyi bekliyorum." dedi.

Gazeteci Levent Gültekin geçen hafta, kendi YouTube kanalından yaptığı yayında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, cumhurbaşkanı adaylığı sürecinde ikili oynadığını, aslında Kılıçdaroğlu’nun adaylığını engellemek istemediğini, İmamoğlu ve Yavaş’ı devre dışı bırakanın da kendisi olduğunu öne sürmüştü.

İYİ Partili çok sayıda üst düzey isim Gültekin'i yalancı ve iftiracı olmakla suçlamıştı.

"HAYSİYETİNİZ VARSA MAHKEMEYE VERİN BENİ"

Gültekin İYİ Parti'nin sözleri karşısında "Mahkemeye vereceğiz" dediklerini de aktararak "Eğer zerre kadar haysiyetiniz varsa, zerre kadar onurunuz varsa o mahkemeyi bekliyorum çünkü bu ülkeye nasıl kumpas kurduğunuzu mahkemeden hep beraber en azından açıklığa kavuşturabileceğiz." dedi.

 

 

İYİ Parti-Levent Gültekin tartışması büyüyor! Gültekin'den hodri meydan: Zerre kadar haysiyetiniz varsa... ile ilgili etiketler Levent Gültekin İYİ Parti
GÜNÜN VİDEOSU

135 zehir taciri yakalandı! Bakan Yerlikaya nefes kesen operasyon anlarını paylaştı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Mustafakemalpaşa ilçesi ile Balıkesir'de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyondan görüntüler paylaşarak 135 zehir tacirinin gözaltına alındığını ve çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildiğini duyurdu.