İSRAİL’İN VİDEOLU PROPAGANDASI TERS TEPTİ! ÖNCE PAYLAŞIP SONRA NEDEN SİLDİLER?

SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan ve SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt ile 'Haberin Olsun' SuperHaber YouTube kanalında...

SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan ve SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt, ‘Haberin Olsun’un yeni bölümünde, İsraili dünyaya rezil eden videoyu, Netanyahu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan skandal sözlerini, Hrant Dink’in katili Ogün Samast'ın tepki çeken tahliye kararını ve Candan kardeşler soruşturmasında ortaya çıkan sosyetenin ünlü doktoruna ilişkin detayları masaya yatırdı.

''İSRAİL BİR İŞGAL SALDIRISI, SOYKIRIM YAPIYOR. İSRAİL ASKERLERİ KATİL SÜRÜSÜDÜR''

Bozkurt, ''İsrail'in amacı işgaldir. İsrail yalanlar üzerine soykırımı meşrulaştırmaya çalışıyor. Hastaneye saldırmak soykırımdır. Türkiye'de 'İsrail soykırım yapmıyor, terörle mücadele yapyıor' diyenlere karşı hukuki süreç başlatılmalıdır. İlk kayıt ile ikinci arasında ciddi farklar var. İnkar edilemez gerçekler değilmiş, yalanlar ve tutarsızlıklar varmış. Hamas'ın bilgisayarında İsrail'in kurtardığını duyurduğu esir askerin fotoğrafı var. Hamaslı olup olmadığı da belli değil. İşgal saldırısı, hastanelerin işgal edilmesi bunun hangi boyutlara vardığını gösteren bir durumdur. İsrail bir işgal saldırısı, soykırım yapıyor. israil askerleri katil sürüsüdür. İsrail senaryoyu yazmış, oynamaya çalışıyor. Her türlü açığı var, tutmaz. İsrail'in soykırımına karşı durmak, terör örgütü propagandasıdır. kabul edilemez. ABD Yahudi sermayesiyle terör örgütüne destek veriyor. Türkiye Filistin meselesinde ana aktördür. Netanyahu'nun paniği bu yüzdendir. Amerikan sistemi parayla domine ediliyor.

''DİNK SUİKASTI, MİSYONER CİNAYETLERİ, DANIŞTAY SALDIRILARINDAN BAĞIMSIZ DEĞİLDİR''

Ogün Samast 2-3 yıl önce tahlike edilecek iken yaptıkları sebebiyle süreç uzadı. Dink suikastı, misyoner cinayetleri, danıştay saldırılarından bağımsız değildir. Bunlar FETÖ'nün kumpaslara yönelik hazırlıklarıdır. Samast 1,5 sene önce tahliye edileceki. İşlediği suçlardan kaynaklı denetimli serbestlikten yaralanamadı. Fransız istihbaratı Dink suikastının neresinde? Dink suikastı batılı istihbaratı işiydi. FETÖ taşerondu.'' değerlendirmesinde bulundu.

‘Haberin Olsun’u SuperHaber YouTube kanalında izleyebilirsiniz…

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

İSRAİL’İN VİDEOLU PROPAGANDASI TERS TEPTİ! ÖNCE PAYLAŞIP SONRA NEDEN SİLDİLER? ile ilgili etiketler İsrail Filistin Hrant Dink Bahar Candan Nihal Candan

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Giresun'da fırtına etkisiyle deniz taştı! Mini tsunami dehşeti kamerada...

Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle deniz taştı. Mini tsunami yaşanan Tirebolu ilçesinde o anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.