İmamoğlu ile MHP ilçe başkanı arasında gerginlik: Gidip pazarlık masasına oturduklarınızla DEMlenin!

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu ile seçim çalışmaları kapsamında ilçede ziyaretlerde bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında gerginlik yaşandı. Karaalioğlu, "Geri basın geri... Gidip pazarlık masasına oturduklarınızla DEMlenin" diyerek çadıra girmelerine izin vermedi.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu, seçim çalışmaları kapsamında ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında gerginlik yaşandı.

"GERİ BASIN GERİ..."

İmamoğlu ve ekibinin karşısına geçen Karaalioğlu, "Geri basın geri... Gidip pazarlık masasına oturduklarınızla demlenin" diyerek çadıra girmelerine izin vermedi.

Bu anlarda iki taraf arasında da tansiyon oldukça yükseldi.

 

 

İmamoğlu ile MHP ilçe başkanı arasında gerginlik: Gidip pazarlık masasına oturduklarınızla DEMlenin! ile ilgili etiketler CHP Ekrem İmamoğlu DEM Parti MHP Sancaktepe

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Körfez'de sel felaketi! Umman'da ölü sayısı 21'e yükseldi! Yarısı çocuk...

Umman ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni vuran tarihi yağışlar, son 75 yılın en büyük sel felaketine yol açtı. Umman'dan gelen son bilgilere göre sel felaketinde ölenlerin sayısı 21'e yükseldi. Ölenler arasında servis araçları suya kapılan 10 öğrenci de bulunuyor.