“Hayaller ve Hayatlar” dizisinden ilk görüntüler... Afiş ve fragmanı yayınlandı

Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı, Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü, Ekin Mert Daymaz, Halil İbrahim Kurum ve Özge Özacar'ın başrolünü paylaştığı “Hayaller ve Hayatlar”ın afiş ve tanıtım filmi izleyiciyle buluştu.

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan yeni beIN CONNECT dizisi “Hayaller ve Hayatlar”ın afişi ve tanıtım filmi yayınlandı. Diziden ilk görüntüler ise çok beğenildi.


Merakla beklenen dizinin ilk karelerinde Özge Gürel, Melisa Aslı Pamuk, Aybüke Pusat, Yeşim Ceren Bozoğlu güzellikleri ve kostümleriyle kendilerine hayran bırakırken Yusuf Çim, Serkay Tütüncü ve Ekin Mert Daymaz karizmatik görüntüleriyle büyük beğeni topladı.

 “Hayaller ve Hayatlar” dizisinden ilk görüntüler... Afiş ve fragmanı yayınlandı

İDDİALI KADROSUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Dört yakın arkadaşın farklı hayatlarının hayaller ve gerçeklerle yaşadıkları çatışmayı merkeze alan dizinin kadrosunda; Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü, Ekin Mert Daymaz, Halil İbrahim Kurum, Özge Özacar yer alıyor. Dijital dünyanın gözdesi olmaya aday dizi, gençlerin ve her daim genç olanların kendinden bir parça bulacakları hikayesiyle izleyiciyi yakalacak.


Hayallerinin peşinde koşarken hayata yakalananların hikayesini anlatan yeni dizi “Hayaller ve Hayatlar” yakında beIN CONNECT’te izleyici ile buluşacak.

Yapım: NGM

Yapımcı: Nazlı Heptürk

Yönetmen: Altan Dönmez

Supervisor: Emre Kabakuşak

Senaryo: Yelda Eroğlu

Müzik: Alp Yenier

Oyuncular: Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü, Ekin Mert Daymaz, Halil İbrahim Kurum, Özge Özacar

“Hayaller ve Hayatlar” dizisinden ilk görüntüler... Afiş ve fragmanı yayınlandı ile ilgili etiketler Özge Gürel Aybüke Pusat Melisa Aslı Pamuk Yeşim Ceren Bozoğlu Ekin Mert Daymaz Hayaller ve Hayatlar yusuf çim serkay tütüncü Halil İbrahim Kurum Özge Özacar beIN Connect

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.