Fotoğrafı kesmeyi mi unuttunuz? Kemal Kılıçdaroğlu ayakkabılarıyla seccadeye bastı

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul platformunun düzenlediği iftar programının ardından çektirdiği fotoğrafta, seccadeye ayakkabılarıyla bastı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu düzenlenen bir iftar programı sonrasında CHP Düzce Milletvekili aday adayı Azade Ay ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşmede, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da yer aldı.

Fotoğrafı kesmeyi mi unuttunuz? Kemal Kılıçdaroğlu ayakkabılarıyla seccadeye bastı


KILIÇDAROĞLU VE KAFTANCIOĞLU AYAKKABILARIYLA SECCADENİN ÜZERİNDE

Yapılan görüşme sonrası bir fotoğraf veren Kılıçdaroğlu'nun ayakkabılarıyla bir seccadeye bastığı görüldü. Kılıçdaroğlu'nun ve Canan Kaftancıoğlu'nun bu pozu sosyal medyada gündem olurken yapılan paylaşıma da tepki yağdı.


SECDE EDİLEN YERE AYAĞIYLA BASAN KILIÇDAROĞLU'NA AK PARTİ'DEN TEPKİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ yaptığı açıklamada "Ayakkabınız ile bastığınız yer, müslümanların secde ederken kullandığı seccadedir" ifadelerini kullandı.

 

Fotoğrafı kesmeyi mi unuttunuz? Kemal Kılıçdaroğlu ayakkabılarıyla seccadeye bastı - Resim : 2
.

Fotoğrafı kesmeyi mi unuttunuz? Kemal Kılıçdaroğlu ayakkabılarıyla seccadeye bastı ile ilgili etiketler Kemal Kılıçdaroğlu Canan Kaftancıoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.