Eşimin annemle birlikte olmasına izin veriyorum diyen kadın takipçilerini şaşkına çevirdi

ABD'de yaşayan Madi Brooks isimli genç kadın eşini mutlu etmek için akıl almaz bir yola başvurdu. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda ''Modumda olmadığım zaman kocamın anneme gitmesine izin verebiliyorum" diyen Brooks takipçilerini ikiye böldü. Bir kesim bu durumu hoş karşılamazken diğer kesim bu durumun heyecan verici olduğunu savundu.

ABD'de yaşayan Madi Brooks isimli genç kadın kocasını mutlu etmek için sıradışı ve tuhaf bir yol izledi. Kocasının, annesi ve kız kardeşiyle birlikte olmasına izin veren kadın bu durumdan da oldukça keyif aldığını söyledi.

TikTok hesabında "aşk üçgeni"ni anlatan kadın, "Ben ve annem aynı erkeği paylaşıyoruz ve bu harika bir şey. Neden biliyor musunuz? Modumda olmadığım zaman kocamın anneme gitmesine izin verebiliyorum."

Eşimin annemle birlikte olmasına izin veriyorum diyen kadın takipçilerini şaşkına çevirdi

"EŞİMİN HAFTADA BİRKAÇ KEZ ANNEMLE BİRLİKTE OLMASINA İZİN VERİYORUM''

Genç kadının koca yalnızca kayınvalidesiyle birlikte olmuyor aynı zamanda baldızıyla da ara sıra kaçamaklar yapıyor. Madi bu konuda şunları dile getiriyor;

"Yaptığımın yanlış olduğunu düşünmüyorum. Önemli olan kocamın mutlu olması. Kız kardeşimle de sevişmesine izin veriyorum."

Madi'nin bu yaşantısı takipçilerini ikiye böldü bir kesim bu durumu hoş karşılamazken diğer kesim bu durumun heyecan verici olduğunu savundu.

Eşimin annemle birlikte olmasına izin veriyorum diyen kadın takipçilerini şaşkına çevirdi - Resim : 2 

Eşimin annemle birlikte olmasına izin veriyorum diyen kadın takipçilerini şaşkına çevirdi ile ilgili etiketler ABD Madi Brooks
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.