Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı izle! Yeni bölümde ne olacak?

Yazın reyting şampiyonu Erkenci Kuş dizisinin 8. bölümü bu hafta Star TV ekranında yayınlanacak. Son bölümde peşini bırakmayan Can'a "Git" diyerek hem Can'ı hem kendisini hem de dizinin hayranlarını üzen Sanem yeni bölümde ne yapacak? Merakla beklenen Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı izle! Yeni bölümde ne olacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Star TV'nin beğeniyle takip edilen romantik komedisi Erkenci Kuş'un beklenen 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Sanem'in, Can'a "Git" dediği 7. bölüm final sahnesi ile meraklanan izleyiciler ikili arasındaki olayların ne yöne gideceğini görmek için sabırsızlanıyor. Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı izle! Yeni bölümde ne olacak? O görüntüler ve bilgiler haberimizde...

Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı izle! Yeni bölümde ne olacak?

 

Sanem, Can'a kumpas kuranı bulmuş ve nasıl bir kumpasın içinde olduğunu fark edince her şeyi Can'a anlatmak ister ama onun kendisinden nefret etmesini istemediği için çareyi kaçmakta bulur. İşi bırakan ve bakkala geri dönen Sanem, Can'ın çıkıp gelmesinden hem memnundur hem de suçlu... Can'a yaptıklarının bedelini fark eden Emre ise yıkılmıştır. Sanem'in kendisine aşık olduğunu duyan Can, son olarak sahilde Sanem ile bir araya gelir ve "Kal dersen kalırım, git dersen bir daha hiç görmeyeceksin yüzümü" der, Sanem'in cevabı gözyaşları içinde "Gidin" olur. Bu duygusal anla sona eren 7. bölümün ardından yayınlanan 8. bölüm fragmanı ise yine ikiliyi bir arada gördüğümüz sahnelerle dolu. Dizinin 8. bölümü 14 Ağustos Salı günü saat 20.00'de Star TV'de yayınlanacak.

ERKENCİ KUŞ
Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can'a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur. Yalanlar üzerine kurulan bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can'a kalbini kaptırabilir mi? Sevilen dizi Salı günleri Star TV etranlarında yayınlanıyor.

Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı izle! Yeni bölümde ne olacak? - Resim : 2

7. BÖLÜM KONUSU
Sanem, Can'a kumpas kuranı buldu bulmasına ama aynı anda kendisinin de istemeden de olsa bu kumpasın bir parçası olduğunu öğrendi. Peki, şimdi bunu Can'a söyleyebilecek mi Sanem!

Bu sırada yakalanan adam, polise teslim edilirken Can’ın mesleki itibarını temizlediği basın toplantısında Emre ve Sanem’e bir sürprizi var... Üstüne bir de Can, Sanem'in kendisine aşık olduğunu duydu. Can, Sanem'in peşini bırakmayacak elbet, bakalım Sanem nereye kadar kaçabilecek! Bu sırada mahallede ise Aysun’un verdiği kiloların sırrı açığa çıkar. Ancak, Mevkıbe bu işe çok bozulur.

Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı izle! Yeni bölümde ne olacak? - Resim : 3

6. BÖLÜMÜN KONUSU
Can’ın kadın derneği için çektiği, Sanem’in modellik yaptığı kampanya şehrin bilboardlarına asılmıştır. Sanem ve Can’ın aşkının sessiz sembolu olan bu bilboardlar Sanem’i de harekete geçirir. Sanem hislerini ne olursa olsun Can’a anlatmaya karar verir.

Mahallede ise bilboardlar yüzünden olay farklı şekilde karışır. Osman ve Sanem’i nişanlı zanneden Zebercet, Osman’ın bilboardları Sanem fotoğraflarıyla donattığını düşünerek Don Kişot edasıyla bilboardlara saldırır. Mahallede olaylar çığrından çıkar.

Motivasyon kampında Aylin’in kurduğu sinsi plan, Can’ın fotoğrafçılık kariyerini tehlikeye atacak kadar önemli sonuçlar doğurur. Can odasından fotoğrafları kimin çaldığının peşine düşer. Sanem o fotoğrafları bir tek Emre’nin gördüğünü bilmektedir. Sanem bugüne kadar kendisini kandırdığını anladığı Emre’nin sırrını saklayacak mı? Yoksa artık kartlarını açık oynayacak ve sevdiği adama her şeyi anlatacak mı?

 5. BÖLÜM KONUSU
Can’la Sanem partiyi el ele terk ettiğinde Fabbri kendisine hakaret edildiğini düşünür. Bunun üzerine Fikr’i Harika ajansla çalışmaya devam etmeyeceğini açıklar. Ancak Ceycey son anda dahiyane bir fikirle ortaya çıkar.

Ajans çalışanları ve eşleri o hafta sonu markanın çalıştığı diğer ajanslarla birlikte motivasyon kampına davet edilir. Sanem ise bu kampa nişanlısı ile katılmak zorunda kalır.

Mahallede ise Nihat, bakkalı kaybetmenin huzursuzluğu içindedir, Mevkibe ise bu duruma çare olmaya kararlıdır.

CAN YAMAN KİMDİR?
Gönül İşleri dizisi ile dikkatleri üzerine çeken İnadına Aşk’ta başrol oyuncusu olarak izleyici karşısına çıkan Can Yaman, 1989 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Yugoslav kökenli olan Yaman,ilk ve orta okulu Bilfen Koleji’nde, liseyi ise İtalya Lisesi’nde okudu. Okul hayatı başarılarla dolu olan Can Yaman, liseyi birincilikle bitirdi. Öğrenci değişim programı kapsamında Amerika'ya giden Yaman, burslu olarak okuduğu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü'nden 2012 yılında mezun oldu. 6 ay boyunca avukatlık yapan ve iki dil bilen Can, hobi olarak oyunculuk dersleri aldı. İlk dizisi Gönül İşleri’nde Bedir karakterini canlandırdı. Sinem Kobal'ın hayat verdiği Sevda ile yaşadığı gelgitli aşk dikkatleri çekti. Genç oyuncu, ikinci dizisi olan 'İnadına Aşk'ta Yalın Aras rolü ile hayran kitlesini genişletti.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?
26 Şubat 1992'de 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli de doğdu. Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul'a taşınmıştır.

Bengü'nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır.Mustafa Sandal'ın "Ateş Et ve Unut" adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir İlk TV deneyiminde ise 2013 yılında Fox Tv'de yayınlanan baş rollerini Esra Ronabar , Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide "Aylin" karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide "Alya" karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise "Demet" karakterini canlandırmıştır. Star TV'de yayınlanan, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide "Aslı" karakterini canlandırmıştır. Bengü'nün Hodri Meydan şarkısının klibinde oynamıştır. 2016 Haziran ayından itibaren Fox Tv de yayınlanmakta olan No:309 adlı dizide "Lale" karakterini canlandırdı.

Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı izle! Yeni bölümde ne olacak? ile ilgili etiketler Star TV Erkenci Kuş erkenci kuş 8. bölüm fragmanı izle yeni bölümde ne olacak