Erdoğan 'En kısa sürede' diyerek duyurdu: Sosyal medya düzenlemesini hayata geçireceğiz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih'te Genç Projeler Açılış Programında sosyal medya düzenlemesi ile ilgili mesajlar verdi. "Sosyal medya sağladığı kolaylıkların yanında doğru ve kararında kullanılmazsa bir bataklık gibi tehditleri içinde barındırıyor." diyen Erdoğan, en kısa sürede sosyal medya düzenlemesinin hayata geçirileceğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fatih Belediyesi Merkez Kütüphanesi'nde düzenlenen 'Fatih'te Genç Projeler' programının açılış töreninde sosyal medya düzenlemesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

"Sosyal medya sağladığı kolaylıkların yanında doğru ve kararında kullanılmazsa bataklık gibi tehditleri içinde barındırıyor." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "En kısa sürede sosyal medya düzenlemesini hayata geçireceğiz" ifadelerini kullandı. 

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başlıkları:

"Ramazan'ın bereketinin tüm insanlığın üzerinde olmasını diliyorum.

Türkiye'nin en büyük kütüphanesi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içinde faaliyete geçti.

Rami Kışlasını restore ederek Beştepe'dekinden çok daha büyük bir kütüphaneyi İstanbul'a kazandıracağız.

Her yerde kütüphanelerin yaygınlaşması memnuniyet vericidir. Milli Eğitim Bakanlığımız da 'kütühanesiz okul kalmayacak' projesi ile okullarımızda önemli adımlar atıyor.

Bizim gençliğimizde, nereyi bulursak orada ders çalışarak, okul hayatımıza devam eden bir nesildir. Bir de bizim gençlik yıllarımızda ideolojik çatışmaların yol açtığı bir huzursuzluk ortamı vardı.

Sosyal medya sağladığı kolaylıkların yanında doğru ve kararında kullanılmazsa bataklık gibi tehditleri içinde barındırıyor.

En kısa sürede sosyal medya düzenlemesini hayata geçireceğiz"

Erdoğan 'En kısa sürede' diyerek duyurdu: Sosyal medya düzenlemesini hayata geçireceğiz! ile ilgili etiketler Erdoğan Fatih canlı yayın genç projeler