Enver Aysever'den Halk TV'ye geçen Ekrem Açıkel'e tepki: "Bu kişiyi aklamak için kim Halk TV'ye aldı?"

Bir dönem FETÖ'cü savcılarla Fenerbahçe'ye kumpas kurmakla suçlanan Ekrem Açıkel, Halk TV'ye geçtiğini duyurmuştu... Enver Aysever, sosyal medya hesabından tepki gösterdi...

TGRT'nin eski sunucusu Ekrem Açıkel, Halk TV'ye geçiğini duyurmuştu. Ekrem Açıkel 3 Temmuz şike sürecinde FETÖ'cü savcılarla birlikte Fenerbahce'ye kumpas kurmakla suçlanmıştı. 

ENVER AYSEVER TEPKİ GÖSTERDİ

Enver Aysever, Ekrem Açıkel'in Halk TV'ye geçmesine tepki göstererek şu paylaşımda bulundu:

"Tüm duyarlı insanları ve özellikle #Fenerbahçelileri tepki vermeye davet ediyorum. 3 Temmuz’un mimarı, tetikçisi, kumpasın medya sorumlusu #AzizYıldırım ve yöneticilerin hapis yatmasına neden olan bu kişiyi aklamak için kim #Halktv’ye aldı? Bu doğrudan #fenerbahçe düşmanlığıdır!" açıklamasında bulundu. 

 

Enver Aysever'den Halk TV'ye geçen Ekrem Açıkel'e tepki: "Bu kişiyi aklamak için kim Halk TV'ye aldı?"

Enver Aysever'den Halk TV'ye geçen Ekrem Açıkel'e tepki: "Bu kişiyi aklamak için kim Halk TV'ye aldı?" ile ilgili etiketler Enver Aysever Halk TV
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.