Emekliler yaşadı, maaş taşımalarına karşılık 7.500 TL’yi nakit alabilecekler! Ek işlem yok

Emeklilere ödenen emekli promosyonları, EYT düzenlemesinden önce yeniden zamlanmaya başladı. İşte ING Bank’ın güncel emekli promosyonu tutarları…

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile ekim ayında protokol imzalayan bankalar arasında yer alan ING Bank, 1 Kasım 2022 tarihi itibariyle zamlı tutarlardan emekli maaşı promosyonu ödemeye başlamıştı. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesi kapsamında emekli olacak 2 milyon 250 bin kişi, bankaları yeniden promosyon yarışına soktu. Bu yarış devam ederken; ING Bank’ın emeklilere ödeyeceği güncel promosyon tutarları da ortaya çıktı.

Emekli banka müşterisi kazanmak adına bankaların sıklıkla çeşitli avantajlar sunmaya başladığı şu günlerde, ING Bank hem avantajlarını hem de promosyon tutarlarını artırdı. Bu kapsamda maaşa göre değişen promosyon tutarları ödeyen ING Bank, ek bir koşul olmadan sadece maaş taşıma işlemine karşılık promosyon ödeyeceğini ilan etti. Promosyon tutarlarını da açıklayan ING Bank, aynı zamanda sunacağı ek avantajları da tek tek duyurdu.

ING BANK, EMEKLİLERE PEK ÇOK AVANTAJ SUNUYOR

Emekliler yaşadı, maaş taşımalarına karşılık 7.500 TL’yi nakit alabilecekler! Ek işlem yok

Ocak ayı itibariyle en yüksek emekli promosyonu ödeyen bankalar arasındaki yerini alan ING Bank, emeklilere ödediği yüksek promosyonun yanı sıra pek çok ek avantaj da sağlıyor. Bu kapsamda diğer bankaların emeklilere sunduğu ücretsiz para çekim ya da para transferi işlemlerini halihazırda sunan ING Bank, aynı zamanda başka bankaların sağlamadığı avantajlar da sunuyor.

ING Bank’ın emekli banka müşterilerine sağladığı avantajlardan birisi, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından harcama koşulu olmadan yararlanmak oluyor. Bu program kapsamında birikimlere ek faiz sağlayan ING Bank, aynı program kapsamında, kredi faiz oranlarını ise geri iadeler ile düşürüyor. Üstelik ING Bank, emeklilerden kredi tahsis ücreti almadığı gibi emeklilere sunduğu kredilerin faiz oranlarını da yüzde 1,39’dan başlatıyor.

ING BANK, YÜKSEK PROMOSYONLAR ÖDÜYOR

Promosyon ödemelerini emekli maaşını üç yıl boyunca taşıyan vatandaşlara sağlayan ING Bank, bu kapsamda sağladığı promosyonları maaşa göre belirliyor. Ocak ayı itibariyle bir aylık maaşı 3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar olan emekli aylığı sahiplerine 4.500 TL promosyon veren ING Bank, tutara göre değişmekle birlikte 7.500 TL’ye varan promosyon ödemeleri gerçekleştiriyor.

ING Bank’tan yapılan açıklamaya göre, aylığı 3.500 TL ile 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar 5.250TL, aylığı 7.500 TL ile 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar 6.750 TL, aylığı 10.000 TL ve üzerinde olanlar ise 7.500 TL nakit promosyon ödemesi alabiliyor. Öte yandan emekliler, dijital bankacılık hizmetleri ve e-Devlet aracılığıyla ING Bank’a maaşlarını evden çıkmadan taşıyabiliyor.

Emekliler yaşadı, maaş taşımalarına karşılık 7.500 TL’yi nakit alabilecekler! Ek işlem yok ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Deprem anında kaydedildi: Denizin ortasından dumanlar yükseldi

Bursa'da 5.1'lik Gemlik depreminin olduğu sırada denizin ortasından çıkan beyaz duman bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Deprem anında çekilen görüntülerde, denizin ortasından beyaz bir dumanın çıktığı görülüyor.