Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu'na aşkını böyle ilan etti: Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum...

Bir süredir aşk yaşayan ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu ve Dilan Çiçek Deniz Maldivler'de tatil yapıyor. Deniz, sosyal medya hesabı üzerinden bir manzara fotoğrafı paylaşarak Turgut Uyar'ın sevilen şiiri Göğe Bakma Durağı'ndan satırlar yazdı.

4 yıldır aşk yaşadığı Afra Saraçoğlu ile ilişkisini noktalayan Mert Yazıcıoğlu, meslektaşı Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini dolu dizgin yaşayan çift, şimdilerde birlikte Maldivler'de tatil yapıyor.

"SENİN BU ELLERİNDE NE VAR BİLMİYORUM, GÖĞE BAKALIM..."

Önceki gün peş peşe tatilinden kareleri paylaşan Dilan Çiçek Deniz, bu sefer de aşka gelerek romantik bir paylaşım yaptı. Manzara fotoğrafı paylaşarak Yazıcıoğlu'na aşkını ilan eden Deniz, Turgut Uyar'ın Göğe Bakma Durağı'ndan şu satırları paylaştı:

Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu'na aşkını böyle ilan etti: Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum...

"Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım. Tuttukça güçleniyorum kalabalık oluyorum"  

Diğer taraftan tatilde keyifli vakit geçiren çift, birlikte fotoğraf paylaşmadı.

 

Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu'na aşkını böyle ilan etti: Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum... ile ilgili etiketler Mert Yazıcıoğlu Dilan Çiçek Deniz
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.