CNN Türk muhabirinin acı kaybı! 27 yaşında koronavirüse yenik düştü

Geçtiğimiz günlerde 27 yaşındaki kuzeninin koronavirüse yakalandığını açıklayan CNN Türk muhabiri Ceylan Sever, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Kuzeninin vefatını "Hayalleri var, sevdiği var. Gitmesin böyle yarım kalınmaz." sözleriyle duyuran Sever'e çok sayıda isim taziyelerini iletti.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

CNN Türk muhabiri Ceylan Sever, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından kuzeninin koronavirüse yakalandığını duyurmuş ve plazma tedavisi için virüse yakalanan bir kişiye ihtiyaç olduğunu belirtmişti.

Sever, mesajında "Kuzenime Covid-19 teşhisi kondu. 27 yaşında 1.90 boyunda neredeyse 100 kilo dağ gibi adam.Hiçbir kronik rahatsızlığı yok.Ama nedense çok ağır geçiriyor." ifadelerini kullanmıştı.

 "GİTMESİN BÖYLE YARIM KALINMAZ"

Başarılı muhabir, bugün yaptığı paylaşımla acı haberi verdi. Kuzeninin vefatını "Herkes seni yazmış hemi yavrum? Gitti demişler, Uğurcan gitti. Gittin mi yavrum? Gitti mi benim kuzum şimdi? Bakın biz böyle büyüdük. Bunun için mi büyüdük? Büyümeseydik ya hep öyle kalsaydık!" sözleriyle duyuran Sever, şöyle devam etti:

"Geri gelsin çocuğum gitmesin. Hayalleri var,sevdiği var. Gitmesin böyle yarım kalınmaz."

CNN Türk muhabirinin acı kaybı! 27 yaşında koronavirüse yenik düştü

Sever'in üzüntüsünü paylaşan birçok isim, ünlü muhabire taziye mesajlarını iletti:

CNN Türk muhabirinin acı kaybı! 27 yaşında koronavirüse yenik düştü - Resim : 2

 

CNN Türk muhabirinin acı kaybı! 27 yaşında koronavirüse yenik düştü - Resim : 3

CNN Türk muhabirinin acı kaybı! 27 yaşında koronavirüse yenik düştü - Resim : 4

CNN Türk muhabirinin acı kaybı! 27 yaşında koronavirüse yenik düştü ile ilgili etiketler CNN Türk Koronavirüs Korona Twitter ceylan sever