CHP'li belediyelerdeki üst düzey akraba atamaları Can Ataklı'yı bile rahatsız etti! "Olur mu ulan!"

31 Mart seçimlerini kazanan CHP'li belediyelerdeki akraba atamaları CHP yandaşı Can Ataklı'yı bile rahatsız etti. Ataklı'nın "Yeni seçilen belediye başkanları, kendi eş ve yakınlarını belediyelerde görevlendirmek için çabalıyorlar. Olur mu ulan böyle bir şey!" sözleri gündem oldu.

Yerel seçimlerin ardından CHP'li belediyelerde üst düzey akraba atamaları çığrından çıktı.

CHP'li başkanların ilk icraatları liyakatsiz akrabalarını önemli görevlere getirmek oldu.

Skandal akraba atamaları CHP yandaşı Can Ataklı'yı bile rahatsız etti.

 

"OLUR MU ULAN BÖYLE BİR ŞEY!"

"Yeni seçilen belediye başkanları, kendi eş ve yakınlarını belediyelerde görevlendirmek için çabalıyorlar. Olur mu ulan böyle bir şey!" diyen Ataklı şöyle devam etti: 

"Şu anda CHP'lilerin uğraştığı şey ne biliyor musunuz? Yeni seçilen belediye başkanları, kendi eş ve yakınlarını ya da partiden gelen talepler doğrultusunda bir takım kişileri belediyelerde görevlendirmek için çabalıyorlar. Olur mu ulan böyle bir şey! Onun, burada seçilenin karısı öbür belediyede başkan yardımcılığına atanıyor. Falanca yerdekinin kardeşi, kaynı, yeğeni, bilmem nesi oradaki belediye başkanlığına... Şu anda bununla uğraşıyoruz. Akılalmaz bir şey bu." 

 

 

 

CHP'li belediyelerdeki üst düzey akraba atamaları Can Ataklı'yı bile rahatsız etti! "Olur mu ulan!" ile ilgili etiketler Can Ataklı CHP Belediye Yerel seçim

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan gündem yaratan açıklamalar: Aklımdan dahi geçmiyordu, zorla aday yaptılar...

CHP'nin eski lideri Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı canlı yayın programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Kılıçdaroğlu 14 Mayıs seçimlerinde partisi tarafından zorla Cumhurbaşkanı adayı yapıldığını söyledi.