Cem Yılmaz Ozan Güven'e darp olayını gizlemek için yardım mı etti?

Ünlü oyuncu Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp etmesine yönelik haberler bir süredir magazin gündemini meşgul ediyor. Hürriyet gazetesi yazarı Onur Baştürk, sevgilisi Bulutsuz'u darp ettiği belirtilen Güven'e olayın ortaya çıkmaması için yakın arkadaşı Cem Yılmaz'ın yardım ettiğinin konuşulduğunu iddia etti. Ünlü komedyen, Hürriyet yazarı Baştürk'e, ''Allah sizi kayretsin'' sözleriyle tepki gösterdi. Baştürk'ün ortaya attığı iddianın doğru olup olmadığı merak konusu.

Hürriyet gazetesi yazarlarından Onur Baştürk, Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp etmesine yönelik haberlerin ortaya çıkmaması için Güven'e arkadaşı Cem Yılmaz'ın yardım ettiğini iddia etti. Baştürk'ün bugünkü yazısının ilgili kısımlar şu şekilde:

 “Cem Yılmaz, Ozan Güven konusunda sessizliğini bozup ‘Kadına şiddet konusunun tarafı olmak diye bir duruşunun söz konusu olmadığını’ söyledi. Sonuçta herkes ondan bir açıklama bekliyordu. İki yakın arkadaş, ama her ikisi de ünlü. Dolayısıyla insanların bir açıklama beklemeleri doğaldı. Bunda anormal bir durum yoktu. Yılmaz’ın açıklaması ise doyurucu. Bir yandan zor bir durum aslında. En yakın arkadaşınız sevgilisini dövüyor.

O arkadaşınıza dair duygularınız, tavrınız aynı kalabilir mi?Dostluğunuz aynı şekilde devam edebilir mi?  Arkadaşınızın davranışını bir şekilde affetseniz dahi ona hep şüpheyle bakmaz mısınız? Peki yaptığı şeyi onaylamasanız bile bu süreçte ona yardım eder miydiniz?” ifadelerini kullandı.

''CEM YILMAZ HER NE KADAR YAŞANANLARI ONAYLAMASA DA...''

Baştürk, “Söylenen o ki, Cem Yılmaz her ne kadar yaşananları onaylamasa da, olayın ortaya çıkmaması konusunda Güven’e yardım etmiş. Sonrası malum… Bakalım iki ünlü arasındaki dostluk bu olayla beraber nasıl etkilenecek? Bir kırılma noktası yaşanacak mı? İlerleyen zamanda göreceğiz.” dedi.

Onur Baştürk'ün ''Cem Yılmaz'ın açıklaması yeterli mi?'' başlıklı yazısının tamamı okumak için buraya tıklayınız.

‘ALLAH SİZİ KAHRETSİN’

Baştürk’ün bu yazısına tepki gösteren Cem Yılmaz, “Allah sizi kahretsin ya…Gercekten artik  sizin ne dediginiz,ne soylediginizi duyacak haliniz kalmamis. Dun “arkadasim” olsa ne olur,Siddetin tarafi mi olur…yazdigim halde…olay mahkemede oldugu halde… Bunlari yaziyorsunuz. Dava etsem “ay ben oyle duydum” dlyip kacacaksin.” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz Ozan Güven'e darp olayını gizlemek için yardım mı etti?

Cem Yılmaz Ozan Güven'e darp olayını gizlemek için yardım mı etti? ile ilgili etiketler Cem Yılmaz Ozan Güven kadına şiddet Şiddet Deniz Bulutsuz
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...