Cam Tavanlar ne zaman başlıyor? Cam Tavanlar dizi konusu nedir?

Farklı hikayesi ekranlarda yaz döneminde fırtınalar estirmesi beklenen Cam Tavanlar dizisi başlıyor. Başrollerinde Bensu Soral ile Kubilay Aka’nın yer aldığı Cam Tavanlar ne zaman başlıyor sorusunun cevabı da izleyenler tarafından merak ediliyor.

Show TV ekranlardan yaz aylarının vazgeçilmez dizilerinden biri olmaya aday gösterilen Cav Tavanlar için geri sayım başladı. Ojo Pictures’in yeni yapımlarından Cam Tavanlar dizisinin başrollerinde ünlü oyuncular Bensu Soral ile Kubilay Aka yer almakta.

Cam Tavanlar Ne Zaman Başlayacak?

Cam Tavanlar dizisi ilk bölümü ile 9 Haziran Çarşamba akşamında saat 20.00’da Show TV ekranlarında başlıyor.

Cam Tavanlar ne zaman başlıyor? Cam Tavanlar dizi konusu nedir?

Genç kuşağın dikkat çeken ikilisi Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrollerinde buluştuğu Ojo Pictures imzalı Cam Tavanlar dizisinin başlamasına az bir zaman kaldı.

Cam Tavanlar Dizi Konusu

İdealist bir iş kadını olan Leyla’nın (Bensu Soral) yıllar boyunca kurduğu hayallerin prestijli bir ailenin oğlu Cem (Kubilay Aka) ile karşılaşması sonucu yıkılmasının ve ikili arasında başlayacak olan çetin savaşın anlatılacağı ‘Cam Tavanlar’da galibin kim olacağı gizemini korurken dizinin gözü kara ikilisi aşkın ağlarına düşecek.

Cam Tavanlar ne zaman başlıyor? Cam Tavanlar dizi konusu nedir? - Resim : 2

Cam Tavanlar Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını Kerem Çatay ve Ömer Özgüner’in üstlendiği ‘Cam Tavanlar’ın senaryosu Meriç Acemi’nin imzasını taşırken dizinin yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk oturuyor. Bensu Soral ve Kubilay Aka’yla beraber dizinin oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ile Cevdet Arıcılar buluşuyor.

Cam Tavanlar ne zaman başlıyor? Cam Tavanlar dizi konusu nedir? ile ilgili etiketler Cam Tavanlar Cam Tavanlar Konusu Cam Tavanlar oyuncuları