Çağla Şıkel Kerem Tunçeri'den hamile mi kaldı? Bomba iddia: Kürtaj oldu!

Bugün, Takvim Gazetesi'nde ismi verilmeyen bir mankenin, ünlü bir basketbolcudan hamile kalarak bebeğini aldırdığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Ardından, Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programında söz konusu ünlü mankenin Çağla Şıkel, basketbolcunun ise Kerem Tunçeri olduğu iddia edildi. Diğer taraftan, iki yıl önce de Şıkel ve Tunceri'nin adı aşk dedikodularına karışmıştı. İşte detaylar...

Ortaya atılan bir iddia magazin basınında bomba etkisi yarattı. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; şimdilerde sunuculuk yapan çok ünlü bir manken, bir dönem sevgili olduğu basketbolcu sevgilisinden bebek aldırdı. Bu haberin üzerine herkes bu isimlerin kim olduğunu merak ederken Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programı bombayı patlattı ve o ünlü mankenin Çağla Şıkel olduğunu ve Şıkel'in 2008 yılında evlendiği şarkıcı Emre Altuğ ile evli olduğu dönemde basketbolcu Kerem Tunçeri ile yasak aşk yaşadığını ve bu ilişkisinden hamile kalınca da bebeğini aldırdığını açıkladı.

Manken ve sunucu olan isim iddiaya göre basketçi sevgilisinden hamile kaldı. Başka bir isimle Levent'te bulunan özel bir hastaneye gidip çocuğu aldırdı.

Çağla Şıkel Kerem Tunçeri'den hamile mi kaldı? Bomba iddia: Kürtaj oldu!

Başarılı spor hayatı kadar çapkınlıklarıyla da dikkat çeken Kerem Tunçeri ile Çağla Şıkel'in aşklarını gizli yaşadıkları ve Tunçeri'nin teknesinde görüştükleri ortaya çıktı. Aşkları ifşalanınca ayrılma kararı alan ikili hakkında yıllar sonra ortaya atılan iddia magazin gündemini adeta salladı.

Çağla Şıkel Kerem Tunçeri'den hamile mi kaldı? Bomba iddia: Kürtaj oldu! - Resim : 2

Ünlü manken daha önce bir kez evlenip boşanmıştı. Ayrılıktan sonra da adı sık sık bu basketbolcu ile anılmıştı. Eski milli basketbolcunun adı yakın zamanda çok ünlü bir oyuncuyla da anılmıştı.

"EMRE ALTUĞ'DAN BU YÜZDEN AYRILDI"

2008 yılında evlenen ve bu evlilikten Kuzey ile Uzay adında iki oğulları dünyaya gelen ardından 2015'te boşanan Emre Altuğ ve Çağla Şıkel'in, Kerem Tunçeri yüzünden ayrılıp ayrılmadıkları merak konusu oldu. İddialara göre Tunçeri, Çağla Şıkel’le yakınlaştığı için bu durumdan rahatsız olan Emre Altuğ, evliliğinde huzursuz oldu. Bu söylentileri kesin bir dille yalanlayan Şıkel ve Altuğ, severek ayrıldıklarını söyleyerek de kafa karıştırmıştı.

Çağla Şıkel Kerem Tunçeri'den hamile mi kaldı? Bomba iddia: Kürtaj oldu! - Resim : 3

Emre Altuğ ile Çağla Şıkel, oğulları Kuzey ve Uzay'ın doğum günlerinde bir araya gelerek kural bozmuyorlar. 

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şıkel, 2 Ocak 1979'da, Asuman ve Hüseyin Şıkel çiftinin ikinci çocuğu olarak İstanbul'da doğdu. Mali müşavir olan babası Karslı bir Azeri, ev hanımı olan annesi ise Adanalıdır.Berna adında bir ablası vardır. Çağla Şıkel, eğitim hayatına İstanbul'da 1985-1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ile başlamış ve ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda bale eğitimi almıştır.İlkokulu bitirdikten sonra 1990-1993 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda ortaokul eğitimini tamamlamıştır.

993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda lise öğrenimini bitirip ardından 1997-1999 yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.Çağla Şıkel, 1996 yılında Odessia adlı sinema filminde oynadı ve 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Sonrasında katıldığı Seyşel Adaları'nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışması ile dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe's Queen of Beauty) ödülünü aldı.

1997-2003 tarihleri arasında Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır'da defilelere çıktı. 2004 yılında Cennet Mahallesi'nde ve 2008'de Görgüsüzler dizisinde oynadı. Eğitimini aldığı ancak, uzun süre ara verdiği baleye, tam 16 yıl sonra, 11. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nde Samsun Devlet Opera ve Balesi dansçılarıyla, "Bach Alla Turca" adlı bale eseriyle, 10-11 Ağustos 2013 tarihlerinde sahne alarak geri döndü.

Çağla Şıkel Kerem Tunçeri'den hamile mi kaldı? Bomba iddia: Kürtaj oldu! - Resim : 4

Çağla Şıkel 2002 yılında kendisi gibi manken olan Bozok Gören ile kısa süreli bir aşk yaşadı. Daha sonra Beyazıt Öztürk ile bir birlikteliği oldu. Çağla Şıkel yaklaşık 4 sene pop şarkıcısı Emre Altuğ ile birlikte kaldı. Çift 10 Ağustos 2008 tarihinde eğlence mekanı Sortie'de evlendi. Şıkel, 18 Aralık 2008'de ilk bebeğine hamile olduğunu açıkladı.

Fakat aynı hafta aniden rahatsızlanarak bebeğini düşürdüğünü öğrendi. 31 Ekim'de Kuzey adını verdiği bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Uzay adında bir oğlu daha vardır.

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ çifti 12 Ocak 2015 tarihinde boşandı.

Filmografi

Oyuncu olarak
Görgüsüzler (Sultan) (2008)
Cennet Mahallesi (Sultan) (2004-2007)
Avrupa Yakası (Melek)
Zehirli Çiçek
Bugün Ne Giysem

Sunuculuk

Aile Boyu
Şehirler Yarışıyor
İlle de Roman Olsun
Her şey Dahil  
Tabu 
Her Şey Dahil
Ben Söylerim 

Çağla Şıkel Kerem Tunçeri'den hamile mi kaldı? Bomba iddia: Kürtaj oldu! ile ilgili etiketler Çağla Şıkel Emre Altuğ kerem tunçeri