Burası Teksas değil, İstanbul! Herkesin gözü önünde kurşun yağdırdı, dakikalarca başında bekledi!

Bahçelievler'de gündüz vakti herkesin gözü önünde cinayet işlendi. Kahvehane işletecisi olduğu öğrenilen 41 yaşındaki Halil İbrahimoğlu'na kurşun yağdıran saldırgan kanlar içinde yere düşen İbrahimoğlu'na bir kaç el daha ateş ettikten sonra yaya olarak olay yerinden uzaklaştı. O anlar saniye saniye bir güvenlik kamerasına yansıdı.

Bahçelievler, Şirinevler Mahallesinde saat 16.00 sıralarında meydana gelen olayda kahvehane işletmecisi olduğu öğrenilen Halil İbrahimoğlu (41), onlarca kişinin gözleri önünde silahlı bir kişinin saldırısına uğradı.

HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE KURŞUN YAĞDIRDI

Köşe başında bekleyen Halil İbrahimoğlu'nun yanına silahını çekerek yaklaşan saldırgan kurşun yağdırdı. Sokağın kalabalık olduğu bir saatte onlarca kişinin gözü önünde meydana gelen cinayet olayı sırasında kanlar içinde yere düşen Halil İbrahimoğlu'nun başına gelen saldırgan bir kaç el daha ateş ettikten sonra yaya olarak olay yerinden uzaklaştı.

Burası Teksas değil, İstanbul! Herkesin gözü önünde kurşun yağdırdı, dakikalarca başında bekledi!

 

GÜVENLİK KAMERALARI CİNAYET ANINI KAYDETTİ

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan çalışmada bir işyerinin güvenlik kamerasının olayı saniye saniye kaydettiği tespit edildi. Görüntülerde siyah giyimli olan saldırganın İbrahimoğlu'na arkadan yaklaştığı ve ateş ettiği görüldü. Polis olay yerinden yaptığı aramada 4 adet boş kovan buldu. 

Burası Teksas değil, İstanbul! Herkesin gözü önünde kurşun yağdırdı, dakikalarca başında bekledi! - Resim : 3

ŞÜPHELİ AVCILAR'DA YAKALANDI

 Cinayet Büro Amirliği ekipleri yaptıkları araştırmada olayı gerçekleştiren kişinin kahvehane işletmecisi Mahmut Celal K. olduğunu belirledi. Şüphelinin izi önceki gün Avcılar'da bulundu. Polis saklandığı adresi tespit ettiği şüpheli Mahmut Celal K.'yı sabaha karşı gözaltına aldı.

Burası Teksas değil, İstanbul! Herkesin gözü önünde kurşun yağdırdı, dakikalarca başında bekledi! - Resim : 4

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Cinayet Büro Amirliğine getirilen şüpheli Mahmut Celal K. işlediği cinayeti itiraf etti. Mahmut Celal K.'nın poliste verdiği ifadesinde Halil İbrahimoğlu'nun işlettiği kahvehaneyi elinden almaya çalıştığını daha öncede bu nedenle tartıştıklarını iddia etti. Celal K. ifadesinde "Yolda onu görünce anlık bir karar vererek bir anda silahımı çektim. Ona doğru ateş ettim." dedi.

 Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli Mahmut Celal K. adliyeye çıkarıldı. Şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Burası Teksas değil, İstanbul! Herkesin gözü önünde kurşun yağdırdı, dakikalarca başında bekledi! ile ilgili etiketler Bahçelievler Kurşun kahvehane kamera

Sitene Ekle