Bu kez suç vatandaşta: Büyükada'da İSKİ borusu patladı! Tazyikli su metrelerce yükseğe fışkırdı!

Büyükada'da evinin suları kesik olan bir vatandaş sokaktaki ana vanayı kaçak açmaya çalışınca İSKİ borusu patladı. Tazyikli su metrelerce yükseye fışkırırken, bazı daireler basınçlı su nedeniyle olumsuz etkilendi. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı...

Olay, Büyükada Oltacı Sokak’ta geçtiğimiz gün öğle saatlerinde meydana geldi.

TAZYİKLİ SU METRELERCE YÜKSEĞE FIŞKIRDI

İddiaya göre, evinin suları kesik olan bir vatandaş, sokaktaki ana vanayı kaçak açmaya çalışınca İSKİ borusu patladı. Patlamanın etkisiyle tazyikli su metrelerce yükseğe fışkırdı.

 

Bu kez suç vatandaşta: Büyükada'da İSKİ borusu patladı! Tazyikli su metrelerce yükseğe fışkırdı! - Resim : 2

DAİRELER OLUMSUZ ETKİLENDİ

İhbar üzerine olay yerine gelen ekiplerin müdahalesiyle basınçlı su kesilirken, sokak üzerinde bulunan bazı daireler olumsuz etkilendi.

Bu kez suç vatandaşta: Büyükada'da İSKİ borusu patladı! Tazyikli su metrelerce yükseğe fışkırdı! - Resim : 3

SANİYE SANİYE KAMERADA

İSKİ borusunun patlaması sonucu tazyikli suyun fışkırma anı ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, basınçlı suyun metrelerce yükseldiği görülüyor.

 

Bu kez suç vatandaşta: Büyükada'da İSKİ borusu patladı! Tazyikli su metrelerce yükseğe fışkırdı! ile ilgili etiketler İSKİ Büyükada Su arıza boru

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.