Belçika gerçeği gördü… Başbakan Croo: PKK Avrupa’da tanınmış bir terör örgütüdür!

Belçika’da PKK’nın yaptığı olaylar sonrası, Milli Güvenlik Toplantısı yapıldı. Saatler süren toplantının ardından açıklama yapan Başbakan Croo, "Provokasyon ve şiddete son verilmeli, terör örgütleri lehine açıklamalara tolerans göstermeyiz, PKK Avrupa'da tanınmış bir terör örgütüdür" dedi.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

Belçika'da bölücü terör örgütü PKK’nın nevruz kutlamaları bahanesi ile yaptığı provokasyon Avrupa’da büyük tepki topladı. Belçika Hükümeti de her gün artan PKK şiddeti ve terörüne tavır aldı.

Belçika’da PKK’nın yaptığı olaylar sonrası, Milli Güvenlik Toplantısı yapıldı.Saatler süren toplantının ardından, Başbakan Alexander de Croo basın açıklaması yaptı.

Croo açıklamasında, ”Provokasyon ve şiddete son verilmeli, terör örgütleri lehine açıklamalara tolerans göstermeyiz, PKK Avrupa'da tanınmış bir terör örgütüdür" dedi.

DETAYLAR GELİYOR…

 

 

 

Belçika gerçeği gördü… Başbakan Croo: PKK Avrupa’da tanınmış bir terör örgütüdür! ile ilgili etiketler Belçika PKK
GÜNÜN VİDEOSU

Cansız bedeni bulunan eski Bakan Mehmet Ali Yılmaz'ın olaylı TS-FB maçı sonrası verdiği röportaj!

Spordan sorumlu eski Devlet Bakanı ve Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın evinde cansız bedeni bulunmasının ardından olaylı Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra verdiği röportaj ortaya çıktı.