Bakan Nebati'den son dakika asgari ücret açıklaması: Enflasyon karşısında ezdirilmeyecek bir oran!

Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati milyonlarca vatandaşın merakla beklediği asgari ücretin duyurulmasına saatler kala dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bakan Nebati "Asgari ücretlerle ilgili bugün açıklama yapılacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada enflasyon karşısında ezdirilmeyen bir oranı hep beraber görmüş olacağız" dedi.

Asgari ücrete ilişkin Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati'den yeni bir açıklama geldi.

Milyonlarca vatandaşın beklediği asgari ücret görüşmeleri bugün yapılıyor. Asgari ücret rakamını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün saat 15:00'da açıklaması bekleniyor. Bu açıklamaya saatler kala Bakan Nebati'nin asgari ücret hakkında söyledikleri ise heyecanandırdı. 

"BUGÜN AÇIKLAMA YAPILACAK"

Bakan Nebati açıklamasında, "Asgari ücretlerle ilgili bugün açıklama yapılacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada enflasyon karşısında ezdirilmeyen bir oranı hep beraber görmüş olacağız" dedi.

Bakan Nebati'nin bu açıklamaları, asgari ücretteki artışın en az yıllık enflasyon ve daha üzerinde olacağı şeklinde yorumlandı.

 

 

 

Bakan Nebati'den son dakika asgari ücret açıklaması: Enflasyon karşısında ezdirilmeyecek bir oran! ile ilgili etiketler asgari ücret zam nebati Bakan 2022
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.