Astroloji

Balık

19 Şubat - 20 Mart

ARALIK AYI BALIK BURCU YORUMLARI

2 Aralık Pazartesi; bu akşam saat 21:21’de büyük şans gezegeni Jüpiter artık Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak. 2020 yılı sonuna kadar sürecek bu etki ile bir yıl boyunca özellikle sosyal hayatınızda büyük bir canlanma olabilir ve yeni bir çevreye girip önemli insanlarla tanışabilirsiniz.

9 Aralık Pazartesi; saat 12:41 itibariyle iletişim gezegeni Merkür Yay burcunda ilerlemeye başlayacak ve 29 Aralık’a kadar sürecek olan bu dönemde seyahatle ilgili gelişmeler yaşayabilir, yabancılarla iş yapabilir ve yurt dışıyla ilgili bağlantılar kurabilirsiniz.

12 Aralık Perşembe; saat 08:12’de İkizler burcunda 19 derecede Dolunay gerçekleşecek, ailenizle ya da evinizle ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz.

20 Aralık Cuma; saat 09:42 itibariyle aşk gezegeni Venüs artık Kova burcunda ilerlemeye başlayacak, 13 Ocak’a kadar sürecek olan bu dönemde psikolojiniz canlanabilir ve sanatsal konularda ilhamınız artabilir.

22 Aralık Pazar; saat 07:24 itibariyle Güneş Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak ve 20 Ocak’a kadar sürecek olan bu dönemde gündemimizde maddi konular ve ailemiz olacak.

26 Aralık Perşembe; saat 08:12’de Güneş Tutulması Oğlak burcunda 4 derecede gerçekleşecek, tutulma zamanları çok önemli zamanlardır ve hepimizin hayatında önemli bir dönüşümün başlangıcı olurlar.

29 Aralık Pazar; saat 07:55 itibariyle iletişim gezegeni Merkür Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak ve 16 Ocak’a kadar sürecek olan bu dönemde düşüncelerimiz her konuda çok daha mantıklı olacak.