Neptün retrosu en çok o burçları etkileyecek!

Güneş tutulmasının etkileri bu hafta da devam ediyor. 23 Haziran Salı günü, Neptün retrosu Balık burcunda başlayacak. 24 Haziran Çarşamba, Ay Aslan burcunda ilerleyecek. SuperHaber Astroloji yazarı Mine Ayman, 22-28 Haziran haftası burç yorumunda Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını nelerin beklediğini anlattı...

22 Haziran Pazartesi haftasına Yengeç burcunda gerçekleşen Güneş tutulmasının etkileriyle başlıyoruz. Gündemimizde ev, aile, evlilik ve vatan konuları olabilir.

23 Haziran Salı, Neptün retrosu Balık burcunda başlayacak. Eskiye özlem duyacağımız bu günlerde, eski hayaller ve ideallerimiz yeniden gündemimizde olabilir.

24 Haziran Çarşamba, Ay Aslan burcunda ilerleyecek. Enerjimiz ve kendimize olan güvenimiz artabilir ve yaptıklarımızla dikkat çekebiliriz.

25 Haziran Perşembe, Venüs retrosu İkizler burcunda bitiyor. Aşk hayatımız canlanırken, sanat ve güzellikle ilgili konularda yeni gelişmeler yaşanabilir.

26 Haziran Cuma, Ay Başak burcunda ilerleyecek. Cuma günü, sağlık kontrolleri ve iş toplantıları için çok uygun bir gün olabilir. Bu alanlarda detaylı incelemeler yapılabilir.

28 Haziran Pazar günü ise, Mars Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. 7 Ocak 2021’e kadar sürecek olan bu dönemde her konuda daha cesur ve atak olabiliriz.

SuperHaber Astroloji yazarı Mine Ayman’ın 22-28 Haziran haftası burç yorumununun tamamı SuperHaber YouTube kanalında yayında…

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

Neptün retrosu en çok o burçları etkileyecek! ile ilgili etiketler Mine Ayman neptün retrosu güneş tutulması burçlar

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.