Aşı karşıtı adam son anlarını canlı yayında paylaştı: 3 saniyeden fazla nefes alamıyorum

ABD'de aşı karşıtı olan Mike Jonesbatch koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede sosyal medyadan canlı yayın yaptı. Solun cihazına bağlı olmadan 3 saniyeden fazla nefes alamadığını belirten Jonesbatch, herkesin aşı olması gerektiğini söyledi. Jonesbatch'in ailesi paylaşılan videodan bir süre sonra hayatını kaybettiğini doğruladı.

ABD'nin Colorado eyaletinde yaşayan Mike Jonesbatch, koronavirüs tedavisi görürken durumunun ne kadar kötü olduğunu göstermek için Facebook hesabından canlı yayın yaptı.

Solunum cihazına bağlandığını söyleyen Mike, ölümcül virüsün onu öldürmek üzere olduğunu ve insanların aşı olması gerektiğini kabul etti.

Aşı karşıtı adam son anlarını canlı yayında paylaştı: 3 saniyeden fazla nefes alamıyorum

Nefes almakta zorlandığını söyleyen adam 28 dakikalık videoda ''İşte Covid'in yaptığı bu. İnsanları öldürmek'' şeklinde konuştu. Bu, Mike'ın ölmeden önceki son videosuydu. Ailesinden biri onun 4 Ekim'de öldüğünü doğrulayan bir gönderi paylaştı.

"ÜÇ SANİYEDEN FAZLA NEFES ALAMIYORUM"

Ölmeden önce virüsün ciddiyetini gösteren başka videoları da olan Mike, daha önceki gönderisinde de solunum cihazına bağlı olmadan üç saniyeden fazla nefes alamadığını söyledi ve ekledi:

Aşı karşıtı adam son anlarını canlı yayında paylaştı: 3 saniyeden fazla nefes alamıyorum - Resim : 2

"Gidip aşı olsanız iyi olur. Biliyorsunuz buna karşıydım ama bu virüs beni öldürmek üzere. Akciğerlerimde ve kalbimde kan pıhtıları oluştu. Kendi başıma üç saniyeden fazla nefes alamıyorum ve nefesim tükeniyor ve bayılıyorum."

 

Aşı karşıtı adam son anlarını canlı yayında paylaştı: 3 saniyeden fazla nefes alamıyorum ile ilgili etiketler video ABD Sosyal Medya Hastane aşı karşıtı
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.