Antonio Banderas yeni dizisinde kimi canlandıracak?

Dünyaca ünlü ressam Pablo Picasso’nun hikayesini konu alan 10 bölümlük seri DEHA’nın ikinci sezon kadrosu açıklandı. Çekimleri bu ay içinde başlayacak olan seride Antonio Banderas’a yine birbirinden ünlü oyuncular eşlik edecek.

640xauto.jpgant

National Geographic’in geçtiğimiz yıla damga vuran ilk senaryolu yapımı DEHA’nın ikinci sezon kadrosu açıklandı. Fox 21 Television Studios işbirliği ile hayata geçirilen ve Emmy Ödülleri’nde de aday olarak gösterilen yapımda ünlü ressam Pablo Picasso’ya hayat verecek olan Antonio Banderas’a genç Picasso olarak Alex Rich eşlik edecek.

Bu ay başlayacak olan çekimler Avrupa’nın dört bir yanında farklı şehirlerde gerçekleştirilecek. 2018’de National Geographic’te yayınlanacak olan DEHA’nın ikinci sezonun yapımcılığını ise ilk sezonda olduğu gibi Brian Grazer ve Ron Howard üstleniyor.

banderaspicasso

Seride Banderas ve Rich’in yanı sıra Clémence Poésy, Picasso ile yaşadığı uzun ilişki sonrasında iki çocuğunu da doğuran Fransız ressam ve yazar Francoise Gilot; Sebastian Roche Francoise’nın acımasız babası Emile Gilot; Robert Sheehan Picasso’nun en yakın arkadaşlarından Carlos Casamegas; Poppy Delevingne Picasso’nun sevgilisi, esin kaynağı ve ilk kızının annesi Marie-Thérèse Walter ve Aisling Franciosi Picasso’nun 60’dan fazla portresini çizdiği Fransız ressam ve model Fernande Olivier olarak karşımıza çıkıyor. DEHA’nın ilk sezonundan tanıdığımız Samantha Colley, T.R Knight, Seth Gabel ve Johnny Flynn de yepyeni karakterler olarak ikinci sezonda yer alıyor.

Antonio Banderas yeni dizisinde kimi canlandıracak? ile ilgili etiketler antoniobanderas deha seri picasso