Ankaragücü Teknik Direktörü Ömer Erdoğan Gaziantep FK mağlubiyeti sonrası konuştu: Yine ayağa kalkacağız...

Spor Toto Süper Lig’in 21’inci haftasında MKE Ankaragücü sahasında Gaziantep FK'ya 2-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Ömer Erdoğan,"Yine ayağa kalkacağız" dedi.

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Spor Toto Süper Lig'de Gaziantep FK maçına iyi hazırlanmalarına rağmen sahadan yenilgiyle ayrıldıklarını söyledi.

''YİNE AYAĞA KALKACAĞIZ''

Yenilgiden ötürü çok üzgün olduklarını ifade eden Erdoğan, "Maçtan önce Gaziantep’in iyi bir ekip olduğunu, iyi bir 11’e sahip olduğunu söylemiştim. Çıkarken top kayıplarının bize zorluk çıkaracağını biliyorduk. Gaziantep’i analiz ederken bu yıl duran topları çok etkili kullandıklarını biliyorduk. Kornerde duran toptan zaman zaman sıkıntı yaşadık. Savunma duran toplarında daha iyi olmamız gerekiyor. İnşallah Karagümrük maçında bu maçı telafi eder ve yeni bir seri yakalarız. Üzgünüm. Biz burada nasıl daha zor günlerde ayağa kalkabildiysek, taraftarlarımızın desteğiyle yine ayağa kalkacağız” diye konuştu.

Erdoğan, Karagümrük maçına kadar transfer etmek istedikleri oyuncuları kadroya katmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Ankaragücü Teknik Direktörü Ömer Erdoğan Gaziantep FK mağlubiyeti sonrası konuştu: Yine ayağa kalkacağız... ile ilgili etiketler Ankaragücü Gaziantep FK Süper Lig Spor Toto Süper Lig