nükleer silah

Nükleer silah, nükleer reaksiyon ve nükleer füzyonun birlikte kullanılmasıyla ya da çok daha kuvvetli bir füzyonla elde edilen yüksek yok etme gücüne sahip silahtır. Genel patlayıcılardan farklı olarak çok daha fazla zarar vermek amaçlı kullanılır.

İsrail'in nükleer silah tehdidi sonrası flaş açıklama!
"Siz kimsiniz? Nükleer saldırıda düşmanın hayatta kalma şansı yok!" ABD'den endişe verici nükleer hamlesi! Ukrayna'ya verilecek
İran'dan Türkiye'ye yönelik nükleer açıklaması! Dünya diken üstünde! Nükleer santrali vuracaklar... Bu simülasyon nükleer bir patlama yaşamanın korkutuculuğunu gösteriyor Küresel savaşın ayak sesleri yankılanıyor! Rusya, nükleer silahlarla donanmış gemilerini konuşlandırdı! Putin'den 'nükleer' tehdit: İkinci olmayacak Rusya'nın 'kıyamet silahının' akıbeti belli oldu ABD'nin Rusya ile gizli görüşmesi deşifre oldu: Neler konuşuldu? Rus generallerden nükleer toplantı! Rusya nükleer silah kullanırsa ilk hedefler nereler olacak? Rusya, nükleer saldırı yaparsa ilk neresi etkilenir? 'Doktor Kıyamet'ten flaş sözler Rusya, dünyanın en büyük şehirlerine atom bombası atarsa ne olur? Rus komutan "Zor kararlar alabiliriz" derken neyi kast etti? Rusya'dan Batı'ya flaş nükleer silah mesajı! Tüm dünyayı diken üstünde tutan soru: Rusya, Ukrayna'da nükleer silah kullanır mı? Rusya'dan tüm dünyayı tedirgin eden açıklama: "Nükleer silah kullanmaya hazırız" dediler Putin'in nükleer silah tehdidine Zelenskiy'den yanıt: Nükleer silah kullanacaklarını sanmıyorum Belarus'tan tüm dünyayı tedirgin edecek açıklama: O uçaklar nükleer silah taşıyabilecek Yapay zeka için çarpıcı uyarı: Nükleer silah kadar tehlikeli olabilir BM'den nükleer silahsızlanma çağrısı: Dünya çapında 13 binden fazla nükleer silah var Polonya'dan açıklama: Ukrayna'ya bağımsızlığını savunabilmesi için nükleer silah vermeliyiz İsveç ve Finlandiya'nın NATO hamlesine Rusya nasıl yanıt verecek? Nükleer silah bile gündemde Kuzey Kore liderinden çok konuşulacak nükleer tehdit: Hangi senaryoda kullanacağını açıkladı Kim Jong Un'un kardeşinden Güney Kore'ye 'nükleer' tehdit G7 liderlerinden Rusya’ya kimyasal, biyolojik ve nükleer silah uyarısı 'Bu savaş ön kabulleri yıktı. Rusya taktik nükleer başlıklı silah kullanabilir!' "Gerekirse nükleer silahlara başvurabiliriz"