Almeda Abazi: Tüm ev halkının testi pozitif çıktı!

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından, eşi Almeda Abazi ve oğlunun da testlerinin pozitif çıktığı ortaya çıktı. Abazi, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Efehan, ben ve tüm ev halkının Kovid-19 pozitif olduğunu öğrendik" ifadelerini kullandı.

2008 Kainat Güzeli Almeda Abazi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, oğlu Efehan ile koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Abazi yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Yapılan testler sonucunda oğlumuz Efehan, ben ve tüm ev halkının Covid-19 pozitif olduğunu öğrendik. Bu arada eşim Tolgahan da hastaneden çıktı, tedavisi evde devam ediyor. Herkese sağlıklı günler diliyor ve bu hastalığa karşı çok dikkatli olmasını tavsiye ediyoruz" 

 Almeda Abazi: Tüm ev halkının testi pozitif çıktı!

İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Abazi, "30 haftalık hamileyim ve şu an hamileliğimden dolayı ilaç tedavisi uygulanmıyor. Maalesef ki vitaminlerle anlatmaya çalışıyorum" şeklinde konuştu.

 

 

 

Almeda Abazi: Tüm ev halkının testi pozitif çıktı! ile ilgili etiketler Korona Koronavirüs Almeda Abazi Tolgahan Sayışman
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.