Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş entübe edildi! Koronavirüse yakalanmıştı!

Ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, koronavirüse yakalanarak hastaneye kaldırılmıştı. Solunum zorluğu çekmeye başlayan Tektaş, yoğun bakım ünitesine kaldırılarak entübe edildi.

Geçtiğimiz aylarda kızı Eliz'i kucağına alarak ikinci kez baba olmanın sevincini yaşayan Alişan, kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş'ın koronavirüs olmasıyla sarsıldı.

Hastaneye kaldırılan ve solunum zorluğu çeken Selçuk Tektaş entübe edildi. Bu haberi alan Alişan gözyaşlarına boğuldu. Alişan kardeşinin kaldırıldığı Maslak Acıbadem'den bir an olsun ayrılmıyor.

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş entübe edildi! Koronavirüse yakalanmıştı!

"SENİ ÇOK SEVİYORUM KARDEŞİM"

12 Mayıs'ta kardeşinin doğum gününü sosyal medya hesabından kutlayan Alişan paylaşımında "Eliz'le Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar. Ben de senin gibi bir kardeşim olduğu için, arkandan hep güzel sözler duyduğum için, beni ve ailemizi her zaman gururlandırdığın için biz de çok şanslıyız. Seni çok seviyorum kardeşim" demişti.

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş entübe edildi! Koronavirüse yakalanmıştı! ile ilgili etiketler Korona Koronavirüs Alişan entübe Selçuk Tektaş
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.