Aldatan erkekleri ele veren hareketler nedir? Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

Koca Koca Yalanlar dizisinin ilk bölümü 13 Ağustos Pazartesi günü Kanal D'de yayınlanacak. Mutlu bir evliliğin, aldatma sonucu bambaşka bir boyuta girmesini konu alan dizisi ihanet konusunu gündeme getiriyor. Aldatan erkekleri ele veren 5 hareket nedir? Aldatan erkek nasıl anlaşılır? Detayları bu haberde...

Kanal D'denin yeni dizisi Koca Koca Yalanlar, kadın erkek ilişkilerini yeniden ele alacak. Mutlu bir evliliğin, aldatma sonucu bambaşka bir boyuta girmesini konu alan dizi, kadınları uyarmayı da es geçmiyor. Peki aldatan erkekleri ele veren hareketler nedir? Aldatan erkek nasıl anlaşılır? İşte o davranışlar...

Aldatan erkekleri ele veren hareketler nedir? Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

ALDATAN ERKEKLERİ ELE VEREN 5 HAREKET NEDİR?
Dış görünüşüne daha fazla önem verir!
O eskiden bulduğu ilk tişörtü üstüne geçiren erkek gider, yerine jilet gibi gömlek giymeden evden dışarı çıkmayacak titiz bir erkek gelir. Hani bazen dişini fırçalamadan uyuduğuna şahit olduğunuz kocanız, artık tam bir hijyen abidesi olmuştur. Parfüm şişeleri artık dayanmaz, biri gelir biri gider. Aynada kendini süzmeden duramaz. Bıyığının tek teli bile havaya kalksa, o simetrik düzeni artık gözünden kaçırmayan bir erkektir.

Gözleri fıldır fıldır oynamaya başlar!
Hani ilk zamanlar "gözüm senden başka kimseyi görmez” diyen bir erkek vardı ya… İşte o gözler yavaş yavaş sağa sola kaymaya başlar. Hafiften gizli gizli yapılan göz arayışları, zaman içerisinde kendisini kaybeder. Güneş gözlükleriyle durumu dengelemeye çalışan da vardır, “güzele bakmak sevaptır” sözünü benimseyerek ulu orta bu eylemi abartan da. Siz siz olun, erkeğinizin bu eyleme teşebbüs etmesine izin vermeyin. Dikkatleri kendinize çekin, daha önce o gözler kimseyi görmediyse, yine sadece size kilitlenebilir.

Elektronik aletleriyle geçirdiği süre artış gösterir!
Teknolojinin hayatımıza girmesiyle artık her şey daha kolaydır. Buna maalesef aldatmakta dâhil. Bilgisayar, tablet, telefon artık herkesin hayatında ihtiyaç duyduğu önemli bir araç olsa da, bu aracı kötü amaçları için kullanan birçok kişi var. Telefona şifreler mi eklendi? Masadaki telefon artık ters mi bırakılıyor? Tuvalette geçirilen süre artmaya mı başladı? Bu soruların cevabı eşinizin sindirim problemleri olduğuna işaret olmayabilir, aksine belki de aldatıldığınızın ilk sinyalleridir.

Kötü arkadaş!
Her kötülüğün başında genellikle yoldan çıkmış bir arkadaş vardır. Erkeğin daha önce karısını aldatan bir arkadaşı varsa aldatmanın yanlış bir şey olmadığına ikna edilmesi an meselesidir. Atalarımız boşuna “üzüm üzüme baka baka kararır” dememiştir. Zira o kötü arkadaşın içindeki karartı, diğer arkadaşına da sıçramak üzeredir. Arkadaşlarıyla eskisinden daha fazla buluşmaya başlıyorsa o işte bir iş vardır. Maalesef ki bu iş, sizin düşündüğünüz gibi hayırlı bir iş olmayacaktır.

Gülümsemesi artık eskisi gibi değilse…
Bu gülümsemeyi yakalamak zor olacaktır. Ama ilk bakmanız gereken detay attığı kahkahalar değil, sessiz gülümsemeleri olsun. Sessiz gülümsemelerin altında aldatılmaya yönelik bir kıpırtı olabilir. Sizin yerinize tercih ettiği kadını görmüş olabilir veya ondan bir mesaj almıştır. Ya da o en son izlediği komik kedi videosu aklına gelmiştir. Yooo kesin aldatıyor. Sessiz gülümsemelerinden korkun ve bu değişimin ardındaki gerçeği bir araştırın.

Aldatan erkekleri ele veren hareketler nedir? Aldatan erkek nasıl anlaşılır? - Resim : 2

KOCA KOCA YALANLAR DİZİSİNİN KONUSU
Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

 

 

Aldatan erkekleri ele veren hareketler nedir? Aldatan erkek nasıl anlaşılır? - Resim : 3

OYUNCULAR
Hakan Yılmaz - Ahmet
Evrim Alasya - Müjgan
Selen Uçer - Nilgün
Pelin Öztekin - Canan
Ferdi Sancar - Şahin
Rüzgar Aksoy - Osman
Tuğçe Karabacak - Sude

Aldatan erkekleri ele veren hareketler nedir? Aldatan erkek nasıl anlaşılır? - Resim : 4

NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Bir yastıkta bin yalan…
Evlilik, ikili ilişki, aldatan ve aldatılanların hikâyesi; Koca Koca Yalanlar çok konuşulacak. Dizide evli ve mutlu olduğunu zanneden kadınlar, pişman olacağını bile bile ihanet eden erkekler ve geride bırakamayıp devam etmek isteyenlerin hikâyesinin anlatılıyor.

Kanal D’nin yapımını Limon Film’in üstlendiği, başrollerinde Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Selen Uçer, Ferdi Sancar, Pelin Öztekin, Rüzgar Aksoy,Tuğçe Karabacak’ın yer aldığı yeni dizisi Koca Koca Yalanlar, 13 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00'de izleyici karşısına çıkacak.

Aldatan erkekleri ele veren hareketler nedir? Aldatan erkek nasıl anlaşılır? ile ilgili etiketler koca koca yalanlar aldatan erkekler aldatan erkekleri ele veren hareketler nedir